Odvaha říkat mu Otče

Odvaha říkat mu Otče https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/303596/odvaha-rikat-mu-otce-b18-303596.jpg 5 7 3

Jde o pravdivý životní příběh Bilquis Sheikhové, příslušnice feudální aristokracie v Pákistánu. V rozhodujících chvílích svého života se musela vyrovnat s otázkami "Jak se otevřít Bohu?", "Co se stane, když to udělám?" - a nalezla na ně překvapivé odpovědi. Během vnitřního zápasu, který pohltí její srdce, mysl i duši, se jí zdá několik zvláštních snů. Její život to obrátí vzhůru nohama...... celý text

Náboženství Biografie a memoáry
Vydáno: , KMS - Křesťanská misijní společnost

I Dared to Call Him Father

Bethanee
05.01.2021 5 z 5

Silný příběh, svědectví o síle modlitby a moci víry. Taky o tom, že když jdete s Bohem, nikdy nevíte, kam vás zavede.

andrea7459
24.01.2020 5 z 5

Kniha se mi velmi líbila a dobře se četla. Šokovalo mě tak se k sobě rodina dokáže chovat, když někdo z nich konvertuje k jiné víře.

medlovice
11.01.2020 5 z 5

Příběh bohaté ženy, muslimky, která začíná hledat Boha a rozeznává rozdíl mezi Koránem a Biblí. Cestu k Bohu nachází postupně a nemá to lehké , někdo jí poradí aby s Ním mluvila jako s otcem a také ho tak brala. Jenže muslimové věří v to, že kdo se odvrátí od víry , ten musí zemřít. Přícházejí problémy a msta.Tato kniha je velmi laskavě napsána a čte se dobře i mě, která nejsem věřící.

Autorovy knížky

Bilquis Sheikh