Odvaha nasadit se

Odvaha nasadit se https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/264480/bmid_odvaha-nasadit-se-TfR-264480.jpg 4 4 2

Nasadit se znamená všimnout si, čeho je zapotřebí, a usoudit, že právě vy jste tím člověkem, který by to měl vyřešit.

Literatura světová
Vydáno: , Návrat domů

Steping up : how taking responsibility changes everything , 2012

zdes
03.05.2019

Inspirativní - ale je třeba ji nejen číst, ale aktivně aplikovat, jinak je to smutné a nic se nezmění.

Jajulina
11.02.2018 4 z 5

Tahle knížka umí správně vyburcovat k tomu, něco dělat a převzít odpovědnost za dění. Toto burcování je podpořeno hezkou sbírkou skutečných a velmi inspirujících a motivujících příběhů, což přispělo ke čtivosti a zhltnutí na pár dechů.
Pár věcí se však asi úplně v české kultuře aplikovat nedá, přece jen jsme jiná nátura než Američané. A občas mi přišlo, že něco autor opakuje pořád a pořád dokola, až příliš.. Vím, že chtěl zdůraznit naléhavost, ale když čtete jednu nabídku už třeba po 15.cté, říkate si, že je to už skoro zbytečné, že cílené naléhavosti by to dostalo už třeba při 3tím, či 5tém zopakování..
A tedy obrovskou výtku mám k obalu knihy! Je to velmi odpudivé na první pohled a nepřehledné.. Velkou náhodou a dostatkem času jsem se přiměla k velké soustředěnosti si přečíst o čem že to vlastně je, ale opravdu s velkou námahou.. Variace barev a spoustu textu ve velkém písmu ruší a člověk se vážně nemůže soustředit, ani se mu do přečtení si obsahu, ba dokonce jen názvu, nechce..
Toto je čirý důkaz: "Nesuďme knihu podle obalu."
Proto také obsahově vážně doporučuji - zajímavé a motivující čtivo! :)

zodpovědnost osobnost člověka

John Izzo
americká
2010  87%Pět tajemství, která musíte objevit dříve, než zemřete
2015  80%Odvaha nasadit se

Kniha Odvaha nasadit se je v