Od večera do rána

Od večera do rána https://www.databazeknih.cz/img/books/93_/93041/od-vecera-do-rana-93041.jpg 4 8 4

Do rodiny rehabilitovaného kriminalisty přijede na návštěvu bohatý mnichovský přítel s dcerou a ráno je nalezen pod oknem bytu mrtvý. Vypadl, spáchal sebevraždu, nebo byl z okna shozen?

jprst
31.12.2020 4 z 5

Tuhle detektivku jsem četl před mnoha lety, teď se mi dostala náhodou znovu do ruky a nebyl jsem zklamaný. Překvapivě dobrý detektivní příběh, který má všechno, co čtenář od tohoto typu příběhu může očekávat, uvěřitelné postavy a jejich jednání, žádné krkolomné a málo uvěřitelné konstrukce, prostě příjemná záležitost ke čtení.

aralka
01.07.2019 4 z 5

Fakt dobrý! Inteligentní detektivka z 69 roku, která má přesah do války, bravurně napsané, vysoká literární úroveň, jak dobrým je zvykem u paní Sedlmayerové! Opět pěkně zpracovaná psychologie jednotlivých postav, žádné krváky, žádné šokující fantasmagorie, vše naprosto uvěřitelné, ano takhle se to mohlo stát....

dagmar5477
07.01.2019 5 z 5

Výborná kniha a i když jsem po pár stránkách věděla, vůbec to knize na poutavosti neubralo.

Pavelpi
28.03.2013 4 z 5

Oblíbená autorka mých rodičů.Já si od ní knihu také rád přečtu,ale jsem příznivcem trochu jiné detektivky.Přesto všechno si myslím,že knihy Anny Sedlmayerové všeobecně mají dobrou úroveň a jsou aktivní a nikoliv statické.