Od hlavy po päty

Od hlavy po päty https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/404676/bmid_od-hlavy-po-paty-7O7-404676.jpg 4 13 2

Čo robia slony? Dupú nohami. Vieš to aj ty? Od autora dnes už kultovej Nenásytnej húseničky vychádza interaktívna kniha, ktorá vyzýva deti, aby napodobňovali zvieratká. Krokodíly sa vlnia, slony dupocú, gorily trieskajú a žirafy skláňajú hlavy. ´Ty to dokážeš? Ja? Jasné!´ je heslom tejto akčnej obrázkovej knižky. Množstvo známych zvierat volá deti, aby sa pripojili k ich hre, pričom sa deti učia pozorne počúvať, sústrediť sa a nasledovať pokyny. Tak ako šlabikár učí deti písmenká a prvé slovíčka, táto kniha deťom pomocou hry predstavuje časti tela a jednoduché cvičenia. Vďaka tejto knižke budú so sebadôverou a radosťou postupovať od najjednoduchších pohybov až po tanec, gymnastiku a iné športové aktivity. Eric Carle zabáva už niekoľko generácií detí. Každá jeho kniha je plná fantázie a zábavy. Teraz prichádza s novou výzvou: Od hlavy až po päty Pripravený? Teraz ty! Pohni kostrou raz-dva-tri!... celý text

Literatura světová Pro nejmenší
Vydáno: , Zelený Kocúr

From Head To Toe

yaoiyuri
29.07.2022 4 z 5

Není to tak „geniální“ jako Tuze hladová housenka, ale i tak je to velmi povedené leporelo, dobré třeba na rozcvičku. :)

Michal___
10.10.2021 4 z 5

Ilustrácie nie sú sladké, uhladené a také ňu-ňu-ňu ako zväčša bývajú v detských knihách. Ale dcére to očividne neprekáža. Dokonca mám dojem, že ich oceňuje, lebo čítanie knihy sprevádza jej hlasité híkanie :)

pro děti od 2 let

Eric Carle
americká, 1929 - 2021
2018  91%Tuze hladová housenka
2018  78%Od hlavy až po paty
2019  67%Kam to koukáš, medvěde?

Kniha Od hlavy po päty je v