Obrazy z ríše mŕtvych

Obrazy z ríše mŕtvych https://www.databazeknih.cz/img/books/59_/59113/obrazy-z-rise-mrtvych-59113.jpg 4 29 6

Podtitul: Paranormálne experimenty Klausa Schreibera

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Ikar (SK)

Bilder aus dem Reich der Toten , 1992

Aribana
13.04.2023 4 z 5

Velmi zajímavá kniha, divím se, že to ještě nikdo pořádně z vědců neprozkoumal. Mě celkem pomohla po smrti mé tety. Asi bych nedokázala celé to technické zázemí zprovoznit, ale jistě by to stálo za ten pokus, který se v této knize popisuje a spojit se s našimi zemřelými

suiteki
02.07.2020 5 z 5

Kniha o jednom německém důchodci, který zcela podlehl magnetofonovemu fenoménu a jeho objevy jsou neskutečné. Kniha je krásně proložena fotkami a její čtení rozhodně nenudi, da se přečíst na jeden zátah. ;)

Heli20
06.08.2018 5 z 5

Myslím,že u této knihy není třeba žádného komentáře..ten kdo je na cestě...pochopí...děkuji za tuto knihu

Mondie
23.07.2015

Tak k této publikaci jsem přišla díky synchronicitě, celkem "náhodně". Jdu do knihovny na net zdarma a u vchodu, knihy za 10Kč... Samé příběhy pro děti, ale já dál přehrabávám tituly... A byla tam, zatím čeká v polici, než dostanu chuť na toto téma. Už nyní mi dochází, že to byl dobrý kauf :)

sylvestra
03.07.2013

Super kniha,. zajímavá od začátku do konce.. nejde se od této knížky odtrhnout . Doporučuji

ducháček88
07.02.2012 5 z 5

Musím říct že tuto knihu jsem jako jednu z mála přečetla jak se říká na jeden dech.A pokud se mi povede jí někde koupit tak říkám že jí musím mít.Tato kniha k mému překvapení obsahuje dosti podrobností o životě pa životě a s tím spojených věcí.Mohu doporučit každému koho zajímá něco co se tak trochu vymyká z běžností v tomto světě.