Objevte své proč: Jak najít smysl pro sebe i svůj tým

Objevte své proč: Jak najít smysl pro sebe i svůj tým https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/489918/bmid_objevte-sve-proc-jak-najit-smysl-pr-pVK-489918.png 4 14 5

Kniha Objevte své proč je praktickou cvičebnicí a navazuje tam, kde Začněte s PROČ skončila. Díky podrobnému návodu vám ukáže, jak uplatnit Sinekovy poznatky v reálném světě – jak opravdu najít ve své práci inspiraci a nadchnout sebe i ostatní.

Literatura faktu Osobní rozvoj a styl
Vydáno: ekniha , Jan Melvil

Find Your Why: A Practical Guide for Discovering Purpose for You and Your Team , 2017

HelenBarbora
05.06.2022 5 z 5

Kdyby aspoň dvacet procent lidí vědělo jaké mají proč a řídilo se tím, život na Zemi by se podstatně zlepšil. Doporučuju

brunettlibrary
27.08.2021 2 z 5

Kniha není vůbec čtivě napsaná a stále se v ní informace opakují. Našla jsem si v ní pouze jednu, maximálně dvě myšlenky, které se mi líbily. Čtu seberozvoj hodně a tohle je zatím nejslabší knížka, kterou jsem kdy držela v ruce.

Daris
08.01.2019 4 z 5

Opravdu dobré čtení na zamyšlení i vlastní rozvoj. Kniha je dělaná však jak pro jednotlivce, tak více firmy. Proto pro jednotlivce nepřináší tolik, jako právě pro firmu.

Poetika_slov
28.12.2018 4 z 5

Výborná kniha, která ukazuje , jak si najít své proč jak pro jednotlivce,tak i pro firmy. Podaří-li se jej nalézt, pak bude snazší dosahovat lepších výsledků v profesním životě. Díky tomu si člověk uvědomí, v jaké branži by rád působil. Stejně tak i firmám pomáhá upevnit své týmy. Kniha svou teoretickou část hned prokladá praktickými příklady a návody.

Sazovsky
26.08.2018 5 z 5

Kniha mi přišla tak užitečná, že jsem založil projekt www.objevsveproc.cz Můžete si pomoci této knihy, která slouží jako manuál, odhalit své PROČ - svůj smysl a přesvědčení.

Autoři knihy

Simon Sinek
anglická, 1973
David Mead
britská

Kniha Objevte své proč: Jak najít smysl pro sebe i svůj tým je v