O zubaté vagíně a králi penisů

O zubaté vagíně a králi penisů https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26939/o-zubate-vagine-a-krali-penisu-26939.jpg 3 18 6

Hodně hambaté pohádky pro dospělé a dospívající Soubor čtyřiceti pohádek a mýtů ze všech kontinentů se točí stále kolem jednoho tématu – lidské sexuality. A pro mnohé čtenáře bude překvapením, že už v dávných dobách se naši předkové otevřeně zabývali lesbickou láskou, erotickými pomůckami, sadomasochismem, znásilňováním, onanií, hromadným sexem či milováním s mrtvými. Zatímco v nejmladších evropských pohádkách se často objevuje téma kouzelného zvětšování penisu, severoameričtí indiáni měli hrůzu ze zubatých vagín či milování s hady. A obyvatelé exotických Tobriandských ostrovů zase snili o ráji, kde jedinou zábavou od rána do večera bude sex a kde všichni dosáhnou absolutní rozkoše. Poněkud hanbaté pohádky a erotické mýty ukazují nejen pestrou šíři lidské sexuality, ale především nabízejí zábavné čtení, které potěší zadané i nezadané, manžele i milence. ... celý text

Atanone
16.06.2020 3 z 5

Zase až tak hambaté nejsou. Ty ruské jsou dokonce dost zábavné a co se týče poslední, že by tam nebylo už co jiného dát z Česka?

ondras666
24.04.2020 1 z 5

Přehledné uspořádání mýtů a pověstí o lidských genitáliích. Spíš pro pobavení nad útlou knihou, žádná náročná literatura,

Alyothe
12.01.2020 3 z 5

Krátká knížka, která přibližuje pojem sexuality v různých i prastarých kulturách pomocí povídaček, bájí a pohádek. Občas jsem se pobavila, do výzvy se mi hodila, nicméně podruhé ji ale číst už určitě nebudu.

aydam
03.11.2019 5 z 5

útlá knížka plná zajímavých pohádek a mýtů

JezinkaJ
22.09.2019 3 z 5

Já jsem se bavila.
Úsměvné erotické pohádky pro slunné odpoledne. Hodily se mi do Výzvy a nelituji svého výběru.

Bytost na cestě
19.01.2012 3 z 5

Velmi zajímavé reálné pověsti a bajky ze všech koutů světa na téma penis a vagína a celá sexualita :-)

pohádky pro dospělé

Libor Budinský
česká, 1967
2003  78%Sebevraždy slavných
2004  74%Vraždy slavných
2008  76%Deset prezidentů
2009  63%O zubaté vagíně a králi penisů
2006  80%Cestománie

Kniha O zubaté vagíně a králi penisů je v