Cestománie

První z řady publikací vycházejících z populárního televizního pořadu vznikla ve spolupráci Kartografie PRAHA, a. s. s Filmovou a TV společností FEBIO s. r. o. Každá z kapitol přibližuje několik zajímavých míst deseti zemí a oblastí: Chorvatska, Mexika, Francie, Egypta, USA, Řecka, Thajska, Norska, Indie a Pobaltí. Podíváme se na největší písečnou dunu v Evropě, na mexické tržiště, setkáme se s indickými polykači kamenů, nebo se pokocháme pohledem na fjordy dalekého severu. Kapitoly jsou ilustrovány mnoha fotografiemi a mapami, doplněny rozhovorem s režisérem televizního pořadu a také aktuálními praktickými informacemi o každé ze zemí. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/80_/80289/cestomanie-80289.jpg 416

Kniha Cestománie

georginaa

Pořad v televizi mě nesmírně baví. Nejenomže se dostanu do míst, kam se nikdy nevypravím, ale zároveň se dozvím zajímavosti. Některé ze zemí jsem ani neznala, je zajímavé jak je ten svět rozdílný a lidé se naučí žít v tom, v čem vyrůstají. Každému je blízké něco jiného. Když jsem našla toto vydání, byla jsem nadšená.

sojmen
02.06.2014

Není to "suchý" zeměpis.

Pitbullka
09.08.2013

Pro ty, kdo rádi cestují je jako stvořená. Také rozhodně stojí za přečtení, pokud se danou zemi chystáte navštívit.

luci.lusa
08.02.2013

Tato kniha nás zavede do různých koutů světa a je doplněna o spoustu krásných fotografií :-)