O zlaté labuti

Krásně ilustrovaná kniha moudrých příběhů o dobru, lásce a odpuštění pro děti i dospělé. Tyto příběhy o dobru, lásce a odpuštění byly napsány ze srdce a pro srdce. Některé z nich vypráví o postavách, které žily v dávné Indii před stovkami a tisíci let, jiné jsou vsazeny do prostředí pohádkového či naopak zcela současného, každý z nich se však mohl stát kdekoli a kdykoli....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/139846/o-zlate-labuti-139846.jpg 4.820
Pro děti a mládež
Vydáno, Madal Bal

Kniha O zlaté labuti

martička7
02.02.2013

Knížku jsem přečetla na jeden "zátah".Je nádherná.A ty ilustrace....Měla jsem pocit,že ty příběhy jsou živé a také,že je pravdivé každé slovo.Knížku doporučuju dospělým i dětem.Moje 9 letá dcera z ní měla upřímnou radost.
Mám zkušenosti(díky dceři)s příběhy a pohádkami a dost často už jsem při čtení věděla jak příběh dopadne, ale v knize "O zlaté labuti"to tak není.Upřímně a mile mě překvapila svými pointami a moudrostí. Marta

lucien13
21.01.2013

Nádherné příběhy plné moudrosti a inspirace. Rozhodně doporučím všem svým přátelům. A je to i krásný dárek.

VAP
21.01.2013

Poetické a poučné s nádhernými ilustracemi. Je to potěšení jak pro oko, tak pro duši.
Libor J.

Ashish
05.01.2013

Krásně ilustrovaná a dobře upravená. Hlavně jsem se u této knihy bavil. Příběhy někdy vtipně ukazují absurditu lidského chování. Je to něco k přemýšlení pro každého.

Stanislav
04.01.2013

Příjemné čtení. Je to něco co pohladí po duši a člověk se těší, jak každý příběh dopadne. Rozhodně nevšedně napsané báje co mají i trochu moudrosti. Jestli je tohle jen výběr tak se těším na nějaké to pokračování. (Nebo už bylo něco vydané?)

Viharin
03.01.2013

Do knihy jsem se rychle začetl a s radostí hltal tu humorné tu poučné, ale vždy milé příběhy. Těšil oko další a další krásnou ilustrací, podle které jsem jako malý hodnotil knížky. Ten autor Sri Chinmoy má něco do sebe. Kniha mě tak nadchla, že jsem z ní po vánocích předčítal i malé neteři a přečetl jí tak vlastně dvakrát. Přičemž si jí na podruhé s dětským posluchačem užil ještě více. Doufám jen, že autor má ještě nějaké podobné knihy v šuplíku.
Viharin