O statečném skřítku Drnovci

O statečném skřítku Drnovci https://www.databazeknih.cz/img/books/57_/57050/o-statecnem-skritku--57050.jpg 5 16 6

Pohádkové vyprávění o lesních skřítcích a jejich přátelství s bělovlasou babičkou a jejím pejskem Ťapkou

JancaMia
09.11.2022 5 z 5

Moc milá pohádková knížka. Od autorky mám ráda její povídkové knihy pro dospělé a jako malá holčička jsem kdysi vlastnila Lexikon ohrožených druhů strašidel a ráda bych ho vlastnila zas. Autorka umí pohladit po duši.

GaleW
26.02.2022 5 z 5

Naše v pořadí druhé přečtené dobrodružství skřítka Drnovce a jeho rodinky, i když tato knížka je první z celé série. Vypráví o setkání skřítků a lidí a o nebezpečí, která musí táta Drnovec podstoupit pro ty, které má rád.

KatyM.
17.02.2022 5 z 5

Nádherná kniha o skřítkovi, jeho rodině, životě v lese. doplněné překrásnými ilustracemi paní Klimtové, syn byl z knihy nadšený, doporučuji.

Jessie_K
27.03.2017 5 z 5

Nádherná pohádka o skřítcích, lese, přírodě jako takové.. Četla jsem ji své dceři a obě jsme z příběhu byly nadšené.

tatafa
07.01.2017 5 z 5

Krásný, jedinečný příběh, mohu jen doporučit!

sgjoli
16.07.2016 4 z 5

U této knihy oceňuji způsob, jakým autorka přistupovala k pojetí postaviček skřítků. Ti jsou tak reálně promyšlení a působivě vykreslení! Skvělé! I příběhově mě to moc bavilo, je to moc milé počtení a i když je to vlastně pohádka pro děti, myslím, že si u toho skvěle odpočine i dospělý. A ty obrázky! Do pěti hvězdiček tomu sice pořád "něco" chybí, ale i tak mám tuto knihu moc ráda. :-)