O rezaté veverce

O rezaté veverce https://www.databazeknih.cz/img/books/66_/66742/bmid_o-rezate-veverce-Bi1-66742.jpg 5 43 6

Shampoo
18.11.2021 5 z 5

Tahle knížka mě v dětství vtáhla do světa zvířátek a ten mě dodnes nepustil, báječná knížka, krásné povídání a obrázky .

jonasr1
05.06.2021 5 z 5

Netušil jsem, co vše zajímavého se o takhle běžných lesních zvířátcích dozvím :) Kniha mě mile překvapila.

Turlogh
24.05.2021 5 z 5

Vskutku povedené vyprávění o veverce, ale i o dalších zvířátkách, lese. Toť vše doprovázeno mistrnými barevnými i černobílými fotografiemi. Milovníkům zvířat a přírody lze jedině doporučit. Howgh.

Taťka Hraboš
11.11.2017 5 z 5

Jedna z nejlepších knih o přírodě, které jsem kdy četl, za což bezpochyby může děkovat skvěle se doplňujícímu autorskému kolektivu. Nádherné fotografie a velmi zajímavé informace jsou propojeny poutavým a pro děti snadno srozumitelným vyprávěním. Jsem rád, že ji máme doma, tím spíš, že jsem ji našel ve vyřazených knihách v místní knihovně.

DanielaH
26.01.2014 5 z 5

Tato knížka mě moc bavila. Život veverky fotka po fotce a krásný příběh.

Alyx
22.06.2012 5 z 5

Naprosto dokonalá dětská knížka. Příběh veverky Zrzečky, s níž prožíváme radosti i útrapy od mláděte po dospělou veverku-maminku. Přestože je knížka psána dětským jazykem, nejde o žádnou pohádku. Zrzečka utíká před dravou kunou, v zimě hladoví, najde zmrzlou veverku, otce svých mláďátek zažene, prostě jako v přírodě... knížka je doplněná překrásnými fotkami.