O liščí mámě

O liščí mámě https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/49193/o-lisci-mame-49193.jpg 5 21 8

O malé lištičce, která přišla o maminku. V lese se setkává se psem a jezevcem. Nakonec ji adoptuje stará liška ke svým třem dětem. Pro začínající čtenáře.

Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

Der Findefuchs , 1984

lenyleny
11.08.2020 3 z 5

S vnučkou jsme dočetly , ale nějak se jí to nelíbilo. Asi proto , že hned na začátku bylo napsáno, že malé lištičce zabili maminku. To si pamatovala z celé knihy nejvíc. Asi jsem ji měla přečíst později.

neolitka
18.05.2020 5 z 5

Skvělá knížka pro začínající čtenáře. Syn ji přečetl jedním dechem a moc se mu líbila.

sinamona
13.03.2020 5 z 5

Moje dětská, vzpomínková,srdcová kniha, kterou jsem si "četla"- prohlížela vždy u babičky před spaním. Velice jednoduché čtení pro začínající čtenáře, vhodná pro prvňáčky, děj je jednoduchý, věty krátké, ilustrace lákavé. Doporučuji!

Teriinek
03.11.2018 5 z 5

byla to moje první kníha, kterou jsem přečetla. Trvalo mi to měsíc v první třídě a byla jsem na sebe hrdá :)) Nikdy na ni nezapomenu

oskli
23.04.2018 5 z 5

Moje první knížka z dětství, kterou jsem si přečetla sama. Taková srdcovka, u níž jsem se těšila, až ji předám dál (už trochu zažloutlou a ošmatlanou)... a teď ji přelouskal syn :-) Je jednoduchá, milá a s velkými písmeny a krátkými kapitolami. Pro začínající čtenáře ideální.

StihOMam
14.03.2017 4 z 5

Docela milé čtení pro začínající čtenáře. Jednoduché věty, nenáročná skladba, slovní zásoba adekvátní, doplněno obrázky, krátké kapitoly, které začátečník snáze vydrží. Doporučuji.

Lucissia
04.05.2016 4 z 5

Nebylo to úplně nejhorší, četlo se mi to hezky i syna to zaujalo... Ale četla jsem hezčí příběhy. :-)

kusma
26.03.2014 5 z 5

Moje první knížka, kterou jsem si četla sama před spaním. Byla jsem v druhé třídě a pamatuji si, jak jsem vždy po přečtení jedné stránky byla vyčerpaná :) Je to moje srdcovka.

lišky pro začínající čtenáře

Autorovy knížky