O lidech a jiné zvířeně

O lidech a jiné zvířeně https://www.databazeknih.cz/img/books/57_/57405/o-lidech-a-jine-zvirene-57405.jpg 4 31 6

KaLiBi
20.09.2023 3 z 5

Útlá vtipná knížka plná zajímavostí o zvířatech, které autorka porovnává s lidmi. Líbila se mi.
"Rození dětí v pokročilém věku by se nemělo přehánět. Je příliš riskantní, jestliže žena dítě někam položí a pak si nemůže vzpomenout, kde je nechala."
"Když objevím své auto na parkovišti před obchodním domem, je to současně dobrá zpráva a špatná zpráva: Šaty, které jsem právě koupila, vyšly z módy, ale zato z mého auta se stal zatím veterán."

Jája92
30.05.2023 4 z 5

Ačkoliv je kniha tenká, o to víc mě potěšilo její čtení. Vyprávění autorky o podobenství mezi lidmi a zvířaty s velkou dávkou humoru a nadsázkou mě velice pobavilo.

Alena_S
28.02.2022 4 z 5

Jak jsem mohla zapomenout na tak skvělé čtení?! Jak se mi kniha dostala do ruky, musím přečíst paní Bombeckovou komplet, a touhle jsem začala.

Jen je mi líto, že nikdy nezažila usmívající se kočku. Ty, co znám já, se kření v jednom kuse.

olívoil
10.11.2020 5 z 5

Moje první kniha od této autorky a moc lituji, že jsem po některé z jejích děl (mám jich doma 5) nesáhla už dříve.
Úžasně jsem se bavila a mnohdy jsem se smála opravdu nahlas.........těším se na další

Greenfingers
26.07.2020 4 z 5

Autorka se zatím úspěšně vyhýbala mé pozornosti, ale s tím je teď konec. Její humor prudce zaútočil na mé bránice a o výbuchy smíchu nebylo při četbě nouze. Tak honem poběžím do knihovny pro další kousek.

Radka1911
21.06.2020 5 z 5

Sbírka vtipných fejetonů založených na podobnostech v chování některých zvířat a lidí. Tuto útlou knížečku jsem si nesmírně užila a rozhodně jsem jí nečetla naposledy.