O lékařích vesele i vážně

O lékařích vesele i vážně https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/19820/o-lekarich-vesele-i-vazne-19820.jpg 4 6 2

Medicínské historky o známých českých lékařích se smyslem pro humor. Výrazné postavy české medicíny měly vždy smysl pro humor. Přesvědčí vás o tom další kniha známého lékaře-spisovatele MUDr. Svatopluka Káše, který vám přiblíží životní osudy jedenatřiceti známých českých lékařů.

soukroma
02.01.2014 3 z 5

Od autora jsem četla lepší a opravdu veselé historky - tato kniha je spíš pro znalce českých špiček medicinského oboru, mnoha lékařům je zde vystaven pomník, ale pro laiky (mně tam žádné z jmen nic neříkalo) tam mnoho zajímavého, zábavného, tím méně veselého není.

rose
10.01.2012 4 z 5

Název napovídá, o čem knížka je. Medicínské prostředí důvěrně znám a tuším, že příběhy jsou skutečně ze života. Roztržití páni profesoři a vědátoři opravdu existují. A jejich životní osudy od nezkušených asistentíků až po vážené a uznávané přednosty klinik jsou poučné. Kolik práce může jeden člověk udělat za život. Milé počtení pro dobrou náladu.