O jabloňce

Obrázkové leporelo pro nejmenší děti o Martínkovi, který s maminkou a tatínkem pečuje o jabloňku.

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/34646/o-jablonce-34646.jpg 4.581
Pro děti a mládež, Pro nejmenší
Vydáno:, Albatros

Turlogh

Fantastické, pohodové leporelo pro malé děti. Sám jsem jim byl ovlivněn ve věku pěti jar a vždy patřilo k mým nejoblíbenějším... Moc skromný hošík tenhle Martínek, stačilo mu ke štěstí a spokojenosti jedno jediné jablíčko. :-) Z toho by jste si měli vzít příklad i vy, dnešní malé děti. :-) Dvojice Petiška a Zmatlíková hovoří za vše. Zkrátka doporučuji, doporučuji a doporučuji! HOWGH.

M-arta
10.12.2017

Naprostá klasika mezi leporely pro nejmenší, která v nezměněné podobě vychází už po několik generací. Pokud to někoho z vás v dětství náhodou minulo, jedná se o jednoduché vyprávění o chlapečkovi, který pozoruje, jak se v průběhu roku mění strom a uzrává na něm jablko.

Hanjimka
28.11.2017

krásná knížka já ji měla moc ráda a synovi jsem ji musela číst denně. Trvalo mu to snad měsíc než jsme přešli na jiné čtení. :-D

Arenga
07.08.2017

jako dítě jsem ji milovala

buccaneerka
16.06.2017

Souhlasím s komentáři - nádherné leporelo. Krásný, jednoduchý příběh ve 12 obrázcích, který popisuje život jabloňky během jednoho roku.

martas006
09.01.2017

Krásné leporelo.

tereza1198
05.01.2017

Rodiče ji nesnášeli, protože jsem jí chtěla číst třicetkrát denně. Do dneška si s toho dělají legraci.

ovpana
06.12.2015

Nádherné leporelo pro nejmenší

219katka
19.02.2015

Asi moje první úplně nejoblíbenější knížka:) Nevydržela jsem sedět u stolu, dokud mi z ní mamka nezačala číst a kdysi jsem ji znala celou nazpaměť!

Pavelpi
02.02.2015

Nádherná,poučná knížka pro malé děti.Vyrostly na ní obě mé děti a teď i moje vnučka jí také miluje.Dokonce jsem musel koupit na zahradu jabloňku s červenými jablky.Když měla malé plody,otrhal jsem je až na dvě jablka,v bouřce jsem shodil jedno a to poslední nechal uzrát.Vnučka si je pak utrhla a snědla.Měli jste vidět,jak byla nadšená.A už se těší na letošek,až jabloňka pokvete a bude jí moct opatrovat jako v knížce.

Maryška
01.02.2015

Nadcasova knizka, libila se mi jako diteti, libi se i dnes mym detem. Mezi nekdy nasilnymi versovankami v leporelech docela uleva, ze jde o prozu.

nerusa
12.09.2014

Oblíbené dětské leporelo, které je vlastně úryvkem z Martínkovy čítanky. Ilustrace paní Zmatlíkové jsou zkrátka úžasné a dětem se moc líbí, alespoň těm mým určitě.

Hokkejka
09.07.2014

Chudák Martínek se celý rok stará o jabloňku, na které se nakonec urodí jen dvě jablka a jedno z nich ještě k tomu spadne. :D

smudlinky
15.07.2013

byla to naše oblíbená kniha, krásné obrázky, pěkné čtení pro děti :-)

Lumidek
24.01.2013

Je to kniha mého dětství, po letech jsem jí objevila a čtu svým dětem...........Krása.

Locika
16.01.2012

Spolupráce Eduarda Petišky a Heleny Zmatlíkové je naprostá klasika. Leporelo se soustřeďuje na cykličnost, která je tolik důležitá pro dětského vnímatele. Děj začíná v zimě a končí na podzim. Sdělné ilustrace se nachází v černém rámu, jenž představuje jakýsi pevný řád, a lahodí oku. Vřele doporučuji :)

leporela stromy jablka leporela Albatros pro nejmenší

Eduard Petiška

Eduard Petiška