O fous líp

O fous líp https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/318388/mid_o-fous-lip-oiR-318388.jpg 4 107 34

Středobodem Jitčina života je její manžel a děti. Když ji manžel opustí, zjišťuje, že si nejspíš nesežene práci, protože nemá žádnou pořádnou praxi. Nezbývá jí než přijmout místo v Paláci jógy, ačkoli tamní zaměstnanci na ni působí podivínsky. Než se Jitka rozkouká, její život se otočí o 180 stupňů. Věci, které považuje téměř za zázrak, se však začnou dít teprve tehdy, když pochopí, že klíčem k jejich uskutečnění je láska k sobě samé.... celý text

sabca
12.11.2017 5 z 5

Příběh ženy která se po rozvodu musí postavit na vlastní nohy se mi četl dobře. Postava Jitky se mi líbila prožívala jsem s ní její přeměnu na samostatnou ženu. Přesto, že děj byl předvídatelný vůbec mi to nevadila a prožívala jsem s hrdinou příjemné 2 dny.

Coolniczka12
15.05.2017 5 z 5

Wow..moc jsem si od toho neslibovala, ale knizka prijemne prekvapila. I ta Andrea nakonec ziskala moje sympatie i kdyz mi zpocatku prisla jako slepice prvni tridy.
Skvela oddechovka :)

Charlesska
13.05.2017 4 z 5

Takové milé pohlazení po duši. Tohle dílko mi fakt zvedlo náladu.

Aracely
26.04.2017 5 z 5

Jak stojí psáno na obálce - ,,I nejhorší den vašeho života může vést k něčemu úžasnému"...
Krásná obálka a ještě krásnější kniha!
Moje první kniha od této české autorky a vůbec nejsem zklamaná ba právě naopak jsem velmi mile překvapená. A lituji, že na ní nemohu napsat Recenzi, což bych strašně ráda, ale se sádrou na ruce to není možné...
Jen pro upřesnění, tento komentář píši levou rukou a to ještě už půl hodiny :-D.
Po přečtení se cítím opravdu O fous líp :-).
A doporučuji k přečtení!

amysa
20.04.2017 3 z 5

Příjemné, svěží a odpočinkové čtení s hodně předvídatelným závěrem, ke kterému mám ještě jednu výtku... Přišel mi najednou až příliš ukvapený a strohý, jako by autorce došlo místo na psaní... Já bych se vůbec nezlobila, kdyby naopak ještě pár stránek přidala a mohla ten závěr přeci jen lépe poskládat, a to nejen Jitčin příběh, ale klidně i dalších účinkujících:-)

Danago
02.04.2017 5 z 5

Četla jsem první knížku Šťastní a veselé a byla jsem nadšená.
U druhé knížky jsem se vůbec nezklamala. Velice pěkně napsaná oddechovka. Knížka se moc dobře četla , všechno do sebe pěkně zapadalo. Já vsama vím, že život může připravit různá překvapení.

Coucouha
17.03.2017 3 z 5

Oddechová kniha o životě, která je spíše určená ženám. Je to taková pohodovka, po které chcete sáhnout po náročném dni, začíst se a usnout.
Za mně tedy fajn :)

Jana_Hlus
01.02.2017 3 z 5

Jéé, kdyby to tak bylo v životě, to by byla paráda! Všichni krásní, štíhlí, bohatí, empatičtí, vše by končilo dobře a bylo zalité růžovými barvami. Na druhou stranu, většina z nás - čtenářek asi někdy ráda sáhne právě po takovéhle červené knihovně, odreagovat se od všech těch nedokonalostí našeho života. Kniha se čte dobře, je to taková oddechovka pro ženy.

Výhradu mám k dialogům, někdy jsem fakt kroutila hlavou. Opravdu takto mezi sebou mluvíme? A ještě jedna věc mi vadila. Neustálé opakování vlastních jmen, těch Jitek, Robertů, Michalů, Bár co tam všude je...téměř každý odstavec začíná vlastním jménem. Určitě by jich tam mohlo být o pořádný fous míň:-). 3/5

alnahu
31.01.2017 5 z 5

Životní příběh čtyřicátnice Jitky a jejího ex manžela Roberta, se mi velice líbil. Děj této knihy je opravdu pestrý a až neskutečně jsou osudy lidí v této knize propojeny . Ale tak to i v reálném životě chodí. . I příběh potvory Andrei ,která nakonec najde své štěstí dopadl dobře. Byla jsem velmi potěšena ,že k sobě Jitka s Robertem opět najdou cestu a oba se určitě cítili o několik fousů líp. Úžasný román ,krásná obálka ,doporučuji všem kdo mají rádi romány ze života.

zdehan
30.12.2016 5 z 5

Od spisovatelky jsem četla první knihu a moc se mě líbila hlavní hrdinka byla moc milá paní určitě knihy od ní vyhledám mužu doporučit

Knižní střípky
03.12.2016 5 z 5

V září jsem autorku teprve objevila, přečetla její Šťastní a veselé a byla jsem nadšená, když jsem zjistila v listopadu, že autorce vychází další kniha, ihned jsem po ní sáhla, nešlo odolat a nelituji. Opět se to moc dobře četlo, hlavní hrdinka mi byla strašně moc sympatická a ve spoustě věcí tak strašně moc blízká....netrpělivě čekám až se v knihovně uvolní autorčina prvotina Sex, víno a cigarety, jsem na ni moc zvědavá.

hlina
24.11.2016 4 z 5

Knížku jsem zhltla. Sedla mi, četla se výborně. Bavil mě děj, hlavní hrdinka, seděl mi i styl. Ale posledních 30 - 40 stran jsem měla najednou pocit, jako by to psal někdo jiný, méně dobrý spisovatel.

JanaDor
18.11.2016 5 z 5

Tato kniha mě oslovila z více důvodů. Nejdříve krásnou obálkou. Pak anotací, kdy jsem si říkala, to by se mi mohlo hodně líbit. A jako milá tečka je, že je to od české autorky z našeho prostředí.
A co myslíte? Líbilo nebo nelíbilo? Já volám: “ líbilo, líbilo, moc líbilo.“
Perfektně mi sedla. Jak dějem, tak vykreslenými postavami. Nejvíc jsem byla nadšená z toho, že kniha ukázala, že náhody neexistují. Věřím na osud a tady to vše krásně až pohádkově zapadalo do sebe. Možná si někdo řekne, že to se doopravdy nemůže stát. Ale já jsem si jistá, že ano. Sama osobně jsem zažila několik neuvěřitelných situací, ale prostě to se mělo stát. Přesně o tom to je. Tak, je to vylíčeno v tomto úžasném románu, který je psaný přímo pro mě.

Jaruce
08.11.2016 5 z 5

Pro mě super příběh a hned jsem se vrhla na další od této autorky, možná se mi právě v tuto chvíli trefila na mojí notu, ale musím říct, že kdykoliv uvidím knihu od této autorky určitě nesáhnu vedle.

pro ženy rozvod nový začátek sebeláska

Petra Zhřívalová
česká, 1972