O chlapcovi, ktorý rozumel psom

O chlapcovi, ktorý rozumel psom https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/536310/bmid_o-chlapci-ktery-rozumel-psum-66195ea1892ee.jpg 4 10 2

Mať psa je snom mnohých detí. Mojím však nie. Psa som mal a veľmi som ho ľúbil, ale odkedy odišiel, žiadneho iného som nechcel. Lenže potom som stretol Jetyho. A Jety sa rozhodol, že chce mňa. Bránil som sa, ale Jety spustil lavínu udalostí, ktorá ma strhla so sebou. Táto audioknižka je o tejto lavíne. A o zbabelosti, hryzení svedomia, odvahe i neistote, o nezištnej láske a hlavne o psíkoch. Pre deti od 9 rokov. MP3 ke stažení (296 MB)... celý text

Dobrodružné Literatura slovenská Pro děti a mládež
Vydáno: audiokniha , Wisteria Books , Slovart (SK)

O chlapcovi, ktorý rozumel psom , 2021

Interpreti: Ľuboš Kostelný

Aleen
20.02.2023 5 z 5

Knížka, která zahrála na city i mně, dospělákovi. Doporučuji koupit dětem, které chtějí po rodičích pejska, protože je může poučit, co vše to může obnášet a znamenat. Místy je sice trošku moc návodná, ale na celkovém vyznění to nic nemění. Oba hlavní hrdinové byli skvělí a vše nakonec hezky klaplo, i díky rodičům, jaké by si mohlo přát každé dítě. Každý člověk. Taková důvěra a podpora je potřebná nám všem.

Tyto
26.02.2022 5 z 5

Velmi milé překvapení, vřele doporučuji ! Příběh plný napětí a poučení. Tleskám !