Hľadám lepšiu mamu

Tretiačka Katka nie je so svojou mamou spokojná. Veď jej nedovolí ani silonky, hoci v horúcom lete ich nosí každá dáma, ani psíka do panelákového bytu – a vôbec: Katka sa rozhodne nájsť si lepšiu mamu. Hľadá ju u príbuzných a známych...

https://www.databazeknih.cz/images_books/22_/2247/hladam-lepsiu-mamu-2247.jpg 4.88
Pro děti a mládež, Pohádky, Pro nejmenší
Vydáno, Mladé letá

Kniha Hľadám lepšiu mamu

jarus21
09.01.2018

veruže nás to udržalo nespať kým sme nedočítali.

Venezia
25.05.2013

Súhlasím s Renavou. Je to zábavná a poučná kniha, keby o nej vo svete vedeli, už by bola aj sfilmovaná.

Renava
02.04.2013

Odporúčam ako záchrannú barličku pre prípady, keď vaša ratolesť nadobudne pocit, že jej mama je najnemožnejšia osoba na svete, ktorá nič nedovolí, ničomu nerozumie a odmieta pochopiť, že počítač a telka sú dva najlepšie vynálezy na svete. Pani spisovateľke sa touto vtipnou záležitosťou podarilo nemožné – nenápadne malé hlavy usmerniť tak, že chtiac-nechtiac kapitulujú, vezmú mamu na milosť a akceptujú, že táto osoba má občas aj pravdu a že zháňať si nové bývanie nie je ten najlepší nápad. Týmto autorku pozdravujem a vrele jej ďakujem za ušetrenú energiu a nervy so zháňaním novej mamy pre mojich potomkov :-).