O čem sní psyborgové

O čem sní psyborgové https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/31403/o-cem-sni-psyborgove-31403.jpg 3 22 3

O čem sní psyborgové je science fantasy román o speciálně vycvičeném průzkumníkovi, který má za úkol odhalit tajemství zvláštní planety, na níž běžné výzvědné sondy neuspěly… -- zdroj: legie.info --

Literatura světová Romány Sci-fi
Vydáno: , Laser-books (Laser)

A quoi songent les psyborgs? , 1971

niki-chan
24.01.2022 3 z 5

Příběh byl zajímavý, ale čistě jako sci-fi by býval byl lepší. Zklamalo rozuzlení příběhu, které se odehrálo honem honem na posledních dvou stranách.

ludek.n
27.03.2018 2 z 5

Neuvěřitelně naivní a předvídatelný příběh se všemi klasickými žánrovými klišé, splácanými bez ladu a skladu na jednu hromadu a rozhrnovanými dokonalým a nezničitelným superhrdinou, pro něhož žádná překážka není dost velká. Některé scény jsou tak stupidní a provařené, až to bolí. O nějakou originální myšlenku se v této knize zavadit nedá ani náhodou. Alespoň, že vyprávění není nijak krkolomné a dlouhé, protože než nad ním člověk stačí zlomit hůl, je vlastně už konec.

Phoenix16.cz
13.06.2015 1 z 5

Tak takovouhle blbost jsem dlouho nečetla... To je můj pocit po otočení poslední stránky. Když pominu první a poslední kapitolu, které byly opravdu sci-fi a dávaly pocit, že to mohl být zajímavý příběh, to všechno uprostřed byl jeden velkej blábol. Asi bych byla schopná skousnout planetu, kde to vypadá jako ve středověku (rytíři, zámky, draci...), ale způsob, jakým je příběh vyprávěn a jak mluví a chovají se jednotlivé postavy, mi fakt nesedl.

Pierre Barbet
francouzská, 1925 - 1995
1993  68%Říše Bafometova
1992  59%O čem sní psyborgové

Kniha O čem sní psyborgové je v