O čem sní psyborgové

O čem sní psyborgové je science fantasy román o speciálně vycvičeném průzkumníkovi, který má za úkol odhalit tajemství zvláštní planety, na níž běžné výzvědné sondy neuspěly…

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/31403/o-cem-sni-psyborgove-31403.jpg 2.919

A quoi songent les psyborgs? (1971)

Romány, Sci-fi, Fantasy
Vydáno:, Laser-books (Laser)

ludek.n

Neuvěřitelně naivní a předvídatelný příběh se všemi klasickými žánrovými klišé, splácanými bez ladu a skladu na jednu hromadu a rozhrnovanými dokonalým a nezničitelným superhrdinou, pro něhož žádná překážka není dost velká. Některé scény jsou tak stupidní a provařené, až to bolí. O nějakou originální myšlenku se v této knize zavadit nedá ani náhodou. Alespoň, že vyprávění není nijak krkolomné a dlouhé, protože než nad ním člověk stačí zlomit hůl, je vlastně už konec.

Phoenix16.cz
13.06.2015

Tak takovouhle blbost jsem dlouho nečetla... To je můj pocit po otočení poslední stránky. Když pominu první a poslední kapitolu, které byly opravdu sci-fi a dávaly pocit, že to mohl být zajímavý příběh, to všechno uprostřed byl jeden velkej blábol. Asi bych byla schopná skousnout planetu, kde to vypadá jako ve středověku (rytíři, zámky, draci...), ale způsob, jakým je příběh vyprávěn a jak mluví a chovají se jednotlivé postavy, mi fakt nesedl.

Pierre Barbet

Pierre Barbet