O čem sní psyborgové

od:


KoupitKoupit eknihu

O čem sní psyborgové je science fantasy román o speciálně vycvičeném průzkumníkovi, který má za úkol odhalit tajemství zvláštní planety, na níž běžné výzvědné sondy neuspěly…

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/31403/o-cem-sni-psyborgove-31403.jpg 2.919
Orig. název:

A quoi songent les psyborgs? (1971)

Žánr:
Romány, Sci-fi, Fantasy
Vydáno:, Laser-books (Laser)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Přidat komentář
ludek.n
27. března

Neuvěřitelně naivní a předvídatelný příběh se všemi klasickými žánrovými klišé, splácanými bez ladu a skladu na jednu hromadu a rozhrnovanými dokonalým a nezničitelným superhrdinou, pro něhož žádná překážka není dost velká. Některé scény jsou tak stupidní a provařené, až to bolí. O nějakou originální myšlenku se v této knize zavadit nedá ani náhodou. Alespoň, že vyprávění není nijak krkolomné a dlouhé, protože než nad ním člověk stačí zlomit hůl, je vlastně už konec.

Phoenix16.cz
13.06.2015

Tak takovouhle blbost jsem dlouho nečetla... To je můj pocit po otočení poslední stránky. Když pominu první a poslední kapitolu, které byly opravdu sci-fi a dávaly pocit, že to mohl být zajímavý příběh, to všechno uprostřed byl jeden velkej blábol. Asi bych byla schopná skousnout planetu, kde to vypadá jako ve středověku (rytíři, zámky, draci...), ale způsob, jakým je příběh vyprávěn a jak mluví a chovají se jednotlivé postavy, mi fakt nesedl.

TIP: Máte rádi Databázi knih? Podpořte ji v Křištálové lupě (Zájmové weby) - hlasujte zde.

Autor a jeho další knihy

Pierre Barbet

Pierre Barbet
francouzská, 1925 - 1995

Uživatelé mají knihu

v Přečtených28x
v Knihotéce27x