Bez slitování

Bez slitování https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344312/mid_bez-slitovani-9vO-344312.jpg 4 80 24

Nyströmová & Forssová série

Pod ledovou krustou jezera Toftasjön je nalezeno brutálně zohavené ženské tělo padesátileté kariéristky s konexemi na växjoské radnici. Tým vyšetřovatelů kolem Ingrid Nyströmové a Stiny Forssové rozjíždí pátrání na plné obrátky.

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

Der unerbittliche Gegner , 2016

Klarinecka
08.03.2018 5 z 5

Tohle se mi fakt líbilo. Překvapivé rozuzlení.

Ivuska.09
08.02.2018

Já jsem si knihu užila, upřímně jsem vůbec nečekala, že se mi tato série bude tolik líbit. Líbí se mi, že se na vyšetřování podílí celý tým vyšetřovatelů a nikoli jedna osoba, na které to vše stojí. Spousta zvratů, nečekaná zakončení, ve vzduchu visí otazník s tím, co se stane příště. Těším se na další díl.

SilvieSisinka
06.02.2018 5 z 5

Prvni kniha teto dvojice Motyli dum me bavil nejmene.Ostatni knihy jsem precetla hned.Velice me bavi styl jejich psani i postavy v knihach.Tesim se na dalsi skvelou knihu :-)

soukroma
01.02.2018 3 z 5

Čtu knihy této dvojice napřeskáčku: Ledové hlubiny mě uchvátily, Motýlí dům (prvotina) byl o třídu horší, naneštěstí Bez slitování, které je zatím v sérii poslední, mi přišlo opravdu špatné. Tak nevím, zkusím ještě, ale už se moc na další netěším. 55%