Bez stopy

Bez stopy
https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/309975/bmid_bez-stopy-B8p-309975.jpg 4 1003 1003

Novinářka Nora Sandová série

Novinárke Nore Sandovej sa na polaroidových fotografiách, ktoré vypadli z obstarožného kufra, hneď čosi nezdalo. Potom si však spomenula – tie dievčatá, chovankyne detského domova, sa pred rokmi bez stopy stratili na trajekte z Kodane do Anglicka. A keď na kufri objavila ceduľku s menom anglického sériového vraha Billa Hixa, už jej nič viac nebolo treba. Dostane povolenie a pustí sa do vyšetrovania dávno zabudnutého prípadu. Myslí si, že napíše článok roka!... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Ikar (SK)

Pigerne fra Englandsbåden , 2015

111moni
07.03.2018 5 z 5

Kniha velmi překvapila, neočekávala jsem, že bude tak skvěle napsaná, napínavý příběh, zápletka, která se kroutila jako had,aby vyústila v nečekané.Velmi zdařilý počin.Snad jen ten milostný příběh tam byl trochu navíc, zbytečný. A více psát nebudu, jen si to hezky přečtěte .

Leniii
05.03.2018 5 z 5

Pomalý rozjezd, o to rychlejší spád ke konci, od kterého jsem se nemohla odtrhnout! Super čtení!

PetraBery
04.03.2018 3 z 5

Na placku na obale to tentokrát dle mého mínění není. Novinářka Nora se pokouší objasnit léta nevyšetřené zmizení dvou dívek, do kterého je zřejmě zapleten i sériový vrah, který je ve vězení. Nečetlo se to špatně, ale rozhodně se dle mého dalo z námětu vytřískat víc. O něco vyšší průměr.

Lemurka
01.03.2018 1 z 5

Zajímavé téma, ale za mě nuda, příliš natahované, ani jsem nedočetla. Rovněž jsem se ztrácela v množství jmen.

SilvieSisinka
25.02.2018 5 z 5

Bomba!!!!Knihu jsem přečetla na jeden zátah.Bavila mě velice,celá.Začátek skvělý nápad s kufrem.Potom fotky.....a už jsem byla napnutá jako malé tangáče :-D Zápletka i rozuzlení,styl psaní ...pro mě tedy za plný počet hvězd.

dagsvob
25.02.2018 5 z 5

Pomalejší rozjezd, ale pak jsem ji nemohla odložit.

allebra
24.02.2018 4 z 5

Kniha se mi líbila, dobře se četla a ke konci byla napínavá, že téměř nešla odložit. Na zajímavosti jí přidalo, že byla inspirována skutečnými událostmi. Na prvotinu velmi slušné.

Bronzie
20.02.2018

Ze začátku jsem se trošku ztrácela ve jménech a místech, asi to bylo i těmi cizími dánskými "názvy". Ale měla jsem doporučení, že kniha je skvělá a tak jsem četla dál a zhruba od třetiny mě to už opravdu začalo bavit, poslední část jsem hltala :-)

Dresia
19.02.2018 2 z 5

Do nekonečna natahovaná nuda

Janniska
11.02.2018 5 z 5

Hustý,nedalo mi přestat číst.Byla sem napnutá jak guma od spoďárů a musím uznat že mě docela dlouho nebavila takhle detektivka podmázlá love story .Super!

nikol1774
07.02.2018 4 z 5

Po dočtení knihy jsem byla zmatená. Trochu jsem nepochopila poslední stranu knihy. Ale určitě nesouhlasím s negativními komentáři, které jsem si tu přečetla. Kniha je skvělá. Jedna z těch, kterou jsem nedokázala odložit, děj byl tak zajímavý a napínavý, že jsem musela číst dál a dál. Myslím si, že kniha pokračování nepotřebuje, ale kdyby do budoucna bylo, určitě si ho budu chtít přečíst.

Petula19
06.02.2018 2 z 5

Zajímavý nápad ze kterého se dalo vytřískat určitě více, nehledě na to, že mi hlavní hrdinka byla od začátku dost nesympatická..

kikadoo
05.02.2018 2 z 5

Kniha byla taková průměrná, dalo by se z myšlenky udělat mnohem víc, škoda. Vadilo mi, kolik bylo v ději nepravděpodobných náhod...

Lu_Si
03.02.2018 2 z 5

Původní myšlenka asi nebyla špatná, nicméně když z 300stránkové knihy připomíná 250 letní romanci od Lenky Lancové, tak máte pocit, že jste tak trochu nalítli. Většina zásadních zvratů se přihodila v podstatě náhodou, viz propojení kufru s knihou sériových vražd. Místo propracování těchto důležitých momentů, které děj posouvají dále, věnuje autor x kapitol zápletce hlavních hrdinů a ještě dost amatérsky ... No kdyby to s tou 2lůžkovou postelí na hotelu čekal? :O a upřímně bylo těžké soucítit s hlavní hrdinkou, když při hledání spolupracovníka sériového vraha zatajuje informace policii, protože jí je vyšetřovatel prostě nesympatický... a takových doslova hloupostí je v knize spousta a rozčilovaly mě. Jedna hvězda je za celkem překvapivé rozuzlení, ale víc prostě nemohu :)

Warty
26.01.2018 3 z 5

Příběh nebyl špatný, špatný nebyl ani způsob, jakým to bylo napsáno. Rozuzlení zápletky bylo zajímavě a docela napínavé. Celkově bych knihu hodnotila jako průměr.

Terry.89
25.01.2018 4 z 5

Z počátku se příběh trochu táhl, ale i tak jsem nedokázala kvůli zvědavosti knihu odložit. Občas mě Nora štvala svou umíněností, ale jinak byl příběh pěkně promyšlený. A závěr, který byl maliko, ale vážně jen maličko předvídatelný, byl úžasně zamotaný a napínavý.

Davelka
20.01.2018

Začátek takové pianino, ale konec ten už mě hnal čísta číst a číst...
Hodnotím jako průmět..

irefir
17.01.2018 3 z 5

Za mě ani dobré, ani špatné. Takový průměr,už jsem asi zhýčkaná lepšími knihami...

Rachel753
16.01.2018 5 z 5

Knížka je opravdový masakr. Četla se rychle a byla pěkně napínavá do poslední chvíle. Nejsem fanda krvavých knížek, ale tohle mě pobídlo si další takovou přečíst. Parádní děj. Na konci mi bylo líto Lulu, která zemřela, mohl to být trošku pozitivní závěr.

martinaandulka
13.01.2018 4 z 5

Kniha se četla pěkně,byla jsem napnutá jak to dopadne,jen mi přišlo,že hlavní postava Nora příliš riskovala a konec mi přišel nereálný,ale jako detektivka pěkný.