Nová velká kniha o mateřství

Nová velká kniha o mateřství https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/304719/mid_nova-velka-kniha-o-materstvi-zvL-304719.jpg 4 22 5

Moderní průvodce mateřstvím plný užitečných rad, návodů, tipů a postřehů, které uvítá každá rodina. Nové přepracované vydání přináší aktuální trendy v přípravě na těhotenství i v péči o dítě.

Rudolf14
01.01.2021 5 z 5

Našla jsem vše, co jsem chtěla vědět. :)

Caithlyn
04.11.2020 5 z 5

Pro prvorodičky,jako jsem byla já, skvělý pomocník ????

Tenebien
15.09.2019 3 z 5

Na editaci by se dalo dost zapracovat. Je tam plno chyb a některé věty ani nedávaly smysl. Jinak je v ní ale plno informací. Ovšem i tak bych těhotným spíš doporučila knihu od Anne Deansové Kniha knih o mateřství.

monika.lacourt
07.01.2018 4 z 5

Obsáhlá kniha, kde najdete ucelený přehled témat na jednom místě: početí, těhotenství, příprava na porod, šestinedělí, první rok života dítěte, vývoj batolete po školku, výživa, očkování až po bezpečnost. Přehledně a srozumitelně vše hezky vysvětleno.

Tapeworm
18.07.2016 5 z 5

Přehledná ucelená knížka o těhotenství a péči o dítě, autoři mají sympatický pohled na věc. Zbytečné mi připadají jenom pasáže o aromaterapii, homeopatii apod., ale za to může spíš moje zaujatost proti čemukoli alternativnímu, mnoho maminek by je třeba ocenilo. Jinak mi knížka pomáhá zorientovat se v nepřehledném množství informací na toto téma na internetu a ušetřila mi tak spoustu času při hledání informací a rad, které by nebyly v rozporu s mými názory.