Má první láska

Má první láska https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/412699/bmid_ma-prvni-laska-OhX-412699.jpg 4 190 42

Nová láska série

Cassidy původně jen chtěla pomoci kamarádce, která se neuměla rozejít se svým přítelem. Místo toho získala pověst člověka, který dokáže zničit vztahy během jednoho dne. A spolužáci jsou jí za tuto „službu“ ochotni platit! Jednou z nich je i přítelkyně pohledného a arogantního Coltona – a ten se s Cassidy vsadí: namísto rozdělování párů by měla spojit dva spolužáky. Aniž by si uvědomovala, do čeho ji Colton vmanipuloval, sázku přijímá. A tak ji čeká spousta intrik, ale i tajných polibků a první láska.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

My First Love , 2018

Lucynell
05.08.2020 5 z 5

Kniha byla krásná a především čtivá, už na začátku vás zcela vtáhne do děje a pak už vás až do konce příběhu nepustí. Na letní večery je přímo ideální. Řeší se tu problémy, které zažila snad každá z nás, ale zároveň vás dostane i pomalá romantika, kde se ukazuje, jak tenká je hranice mezi nenávistí a láskou, a především je příběh také o skutečném přátelství, které vydrží mnohé a s každou další životní zkouškou sílí.

withoutyou
11.07.2020 5 z 5

Je to klišé, ale skvěle napsané. Knihu jsem četla dvakrát a pořád mě baví. Na léto ideální čtivo.

Etule
18.06.2020 3 z 5

(SPOILER) Přiznávám, že kniha mě nalákala právě na onu rozchodovou agenturu. V tomhle směru ale bohužel přišlo zklamání, protože krom zmínky na začátku, a pak vlastně ještě jedné, pokud si dobře vzpomínám, je pak tato "práce" odsunuta do pozadí. Což mě dost mrzelo, mohlo to být opravdu zajímavé.
Četlo se to celkem rychle, sem tam jsem se i pobavila, ale bohužel pro mě to bylo spíš průměrné čtení. Ten čtyřúhelník, který se tam nakonec vytvořil byl na mě až moc překombinovaný. Ale jako relax naprosto vhodné. :)

petulkapeta
01.06.2020 5 z 5

Pekny,vtipny a mily pribeh o tom ze mezi nenavisti a laskou je jen tenka cara...

AnnieR.
06.05.2020 5 z 5

(SPOILER) Připadám si jako by mi ke štěstí stačilo málo.

Dívka má rozchodovou agenturu, kluk je na ní naštvaný, ona na něj taky... Kamarádka miluje chlapce, chlapec zase miluje Cassidy. No je to pěkně zamotané. Ta knížka byla super, chtěla bych dvojku.

Ráda si v knihách podtrhávám části, které se mi líbí. V této knize jsem si rovnou podtrhla celou stránku. První polibek byl tak dobře napsaný, až jsem si to živě představila a srdce jsem měla naplněné láskou. Já tyhle knihy prostě miluji.

Colton mi byl svým způsobem sympatický, Cass taky.. ostatní postavy jakbysmet. Občas to bylo naprosto zbytečné (hádky,..) ale jako celek to na mě působilo fakt moc pěkně.
Od této autorky bych si ráda znovu přečetla nějakou teen adult knihu. Knihu si ráda znovu přečtu. Miluji když si můžu odpočinout od thrillerů.

Ježiš, bylo to tak milé....

Tým Colton :)

šneki
17.04.2020 3 z 5

Fajn romantika se sympatickýma postavama, jen se občas trochu opakuje.

Efeméra
17.03.2020 5 z 5

Když nemáte na nic náladu, takové knížky jako Má první láska to vždycky jistí. Romantické napětí, pomalý vývoj vztahu mezi hlavními hrdiny, špetka reálných problémů... Sice potom čtete do čtyř ráno a nemyslíte skoro na nic jiného než na to, kdy budete moct pokračovat, ale stojí to za to!

anak.anisek
30.12.2019 5 z 5

Kniha byla krásná, trochu klišé, ale to mi vůbec nevadilo. Příběh byl hezky stavěný a nebyl to jen obyčejný děj typu: ty se mi líbíš, já se ti líbím, nejenom proto, že obsahoval milostný trojúhelník. (Nebo spíš čtverec?)
Rozhodně se k ní v budoucnu vrátím.

Niki070
28.12.2019 4 z 5

Kniha se mi velmi líbila, jak už je napsáno níže, je to krásná romantická letní oddychovka, která se čte snadno a rychle. Je velmi poutavá a jakmile se začtete, nemůžete se odtrnout.
Jediné, co mi kazilo dojem z celé knihy byl vysoký počet gramatických chyb nebo nesmyslných slov ve větách.
Závěr byl, jak je také již v několika komentářích uvedeno, velmi rychlý, ale nějak mi to nevadilo.
Jinak jsem tým Colton a už od začátku jsem jim s Cass fandila. :D

TessV
27.12.2019 3 z 5

I když sarkasmus nemusím, Cass mě mile překvapila. Umírala jsem smíchy. Cass a Colton se k sobě na první pohled nehodili, ale postupně jsem si je zamilovala. Začátek mě nebavil, přála jsem si, aby se začalo konečně něco dít...moje přání se splnilo zhruba ve čtvrtině knihy.
3 hvězdičky jsem dala, kvůli příliš rychlému konci - pravý opak oproti začátku. Do příběhu jsem se ponořila a knihu za den přečetla. Theo a Lorn byli fajn, ale Cass a Coltonovi se nevyrovnali.

Cometka
18.11.2019 5 z 5

Tak já to naopak hlavním hrdinům věřila - " Co se škádlívá,..." Pěkný příběh, počet stran se mi zdál přiměřený, líbilo se mi přátelství Lorn a Cass, i to bylo místy vtipné. Jediné, co mi přijde odfláknuté je závěr knihy, kdy je rozuzlení na posledních cca 10 stranách. A jsem klub Coltona. Theo byl na mě málo průbojný.

rysavas
17.11.2019 3 z 5

Dala bych tak 2,5 hvězdičky, ale nakonec jsem se přiklonila ke třem. Je to takový trochu "klišé" příběh. Nic nového, nic objevného, prostě takové oddechové čtení. Souhlasím s tvrzením, že kdyby kniha byla kratší (klidně o polovinu), že by byla mnohem lepší. A nemůžu si pomoct....za mě taky Theo :)

PerfectionistKa
05.11.2019 3 z 5

Oddychové čtení, přečteno rychle, přestože by knize neuškodilo být kratší. Cassidy mě bavila sarkasmem a taky Rozchodovou agenturou. Líbil se mi i vývoj její rodiny, ale Colton... řekněme nic moc. Nějak jsem jim to nevěřila a nesršela z nich chemie, kterou jsem očekávala. Přidávám se k těm, co si oblíbili více Thea :-) 3.5*

Ivka14
01.11.2019 4 z 5

Milé čtení,ale na mě moc dlouhé. Začátek byla nuda tak od čtvrtiny se to rozjelo,ale i tak bych osobně knihu zkrátila.

Kudík
09.10.2019 3 z 5

Zápletka byla pěkná, ale něco mi tam prostě chybělo. Postavy vesměs sympatické, ať už Cassidy s Coltonem, anebo Theo a Lorn. Fandila jsem víc druhé dvojici. :)

Veruu95
17.09.2019 4 z 5

Příjemná knížka s fajn postavami a zajímavý námětem. Doporučuji k přečtení :)

Rozik
05.09.2019

Klasická letní oddychovka,alw narozdil od ostatních mě na této knize zaujalo že se děj ne soustředil pouze na hlavní hrdiny ale i na jejich rodiny, kamarády atd...

betule3
30.08.2019 4 z 5

Má první láska je klasická letní oddychovka, kterou jsem momentálně potřebovala. Cassidy je skvělá hlavní hrdinka, do které jsem se hned zamilovala. Sarkastické rozhovory mezi ní a Coltonem byly vážně k nezaplacení. :D
Pokud se potřebujete odreagovat a hledáte něco nenáročného, je tahle knížka ta správná volba!

JanaDor
16.08.2019 4 z 5

Cassidy mi byla sympatická. I když její brigáda je tak trochu trhlá, musím uznat, že pomáhala k rozchodům většinou z dobrých důvodů. Příběh je čtivý a velmi mě bavily dialogy hlavní dvojce, které byly místy sarkastické, ale vtipné a autorka dokázala přirozeně vykreslit jejich přitažlivost. Já myslím, že většinu čtenářů bude kniha bavit, takže doporučuji.

Knihomolka97
09.08.2019 3 z 5

Jsem zklamaná, hodně. Je to sice velmi čtivé, stránky ubýhají rychle, ale prakticky se tam polovinu knihy fakt nic neděje.
Až sázkou se konečně začaly věci dávat do pohybu.
Cassidy se mi moc líbila, její sarkasmus mě bavil. Dost jsem se smála hlavně kvůli ní.
Vtipné je, že jsem si oblíbila víc Thea než Coltona. A jak vidím nejsem jediná. :-D

přátelství romantika

Tanja Voosen
německá, 1989
2019  77%Má první láska
2022  65%Má druhá šance

Kniha Má první láska je v