Nová biokuchařka Hanky Zemanové

Nová biokuchařka Hanky Zemanové https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/511907/mid_nova-biokucharka-hanky-zemanove-H3x-511907.png 5 40 11

Kompletně přepracovaná Biokuchařka obsahuje nové recepty, aktuální informace o biopotravinách, nových výživových trendech, rady pro výběr potravin i vaření. Zásady zdravého stravování. Seznámení s ekofarmáři a producenty biopotravin. Recepty na přípravu polévek, salátů a pomazánek, zeleninových a luštěninových jídel, pokrmy z biomasa, příloh a sladkých jídel.... celý text

mirka0586
19.07.2023 5 z 5

Překrásně nafocená...

Sandalkar
09.08.2021 5 z 5

Víte jak. Kuchařky.
Prolistujete, nadchnete se, kolik novych receptu uvarite, pak udelate jeden a odlozite knihu na nejvyssi polici v kuchyni, kde se na ni práší.
Tahle kuchařka je jiná. Hodne se dozvite. Hodne se nadchnete. Dost popremyslite. Možná zredukujete a zjednodusite jidelnicek. Mozna zaradite vice zeleniny, seminek, lustenin...nebo taky ne. Kazdopadne bude bavit vsechny, koho jidla zajima a cti motto zmena je zivot.

Tesim se, az nekdy v budoucnu bude treti vydani. A my zase uvidime posun.

MagdaFish
25.02.2021 5 z 5

Naprosto přehledná, názorná a mnohé vysvětlující kuchařka. Hanka Zemanová má dar propagování v nejlepším slova smyslu, jak v knihách, tak na sociálních sítích.
V jejím podání jsou bio výrobky sexy a cool. A stejně tak jídla z nich. No řekněte, napadlo by Vás jen tak z voleje udělat si jáhlový pudink? Mě teď už jo. :-)

Coco3
13.08.2019 5 z 5

První kuchařka, co mě skutečně oslovila, dá se podle ní jednoduše vařit. Recepty jsou u nás moc oblíbené, jednoduše napsané, výborný doplněk k Bioherbáři. A moc hezky vysvětleno, co znamená bio kvalita, představení bio farem, firem, dobré tipy. Vřele doporučuji!

barcc85
06.12.2018 5 z 5

Moje nová vařící "bible".

pichova.veru
20.04.2018 5 z 5

Opět nádhera...kniha přesně podle mého gusta.... dle mého není nic lepšího na trhu

Indilwen
20.01.2018 5 z 5

Zatím nejlepší kniha, jaká se mi o všech těch tématech zdravé výživy, raw, bio, eko a kdo-ví-čeho.. dostala do rukou :-)
Sama jsem dlouhá léta vegetarián, zkoušela jsem i veganství.. ale můj zdravý rozum a intuice se prakticky ve všem shodují s touto knihou.

Vřele doporučuji všem, nejen vyznavačům zdravé výživy :-) Je to návrat k selskému rozumu.

Verunda
08.09.2017 5 z 5

Kuchařky miluju, i když z nich většinou moc nevařím. Tahle je výjimkou, už jsem se jí provařila skoro celou. A první rozhovoro-povídací část má něco do sebe. Tleskám!

Janin
06.08.2017 4 z 5

Hanka Zemanová napsala kuchařku srdcem.A to je z ní cítit.Ona to žije,ona to vaří a jí s LÁSKOU.

ji7967
27.04.2017 5 z 5

Tohle je kniha, která pohladí, poradí, poučí a prostě baví i nekuchařky (což jsem já :-) ). Rozhodně patří do knihovny každé domácnosti... stejně jako například BioAbecedář od stejné autorky.

macer1991
19.01.2017 5 z 5

POCTIVÁ KNIHA .... mám od autorky všetky kuchárske knižky .