Normální zázraky

Normální zázraky https://www.databazeknih.cz/img/books/57_/5799/bmid_normalni-zazraky-I9t-5799.jpeg 3 48 48

Povídky provázané převážně ženskými pocity ze stále probíraných témat jako muži, rodičovství a samota. Všechny hrdinky této knihy mají jedno společné hledají lásku a smysl života v novém tisíciletí. Při věčném hledání však mnohdy přehlédnou každodenní zázraky.

Hakl54
04.07.2023 3 z 5

Průměrné povídky, žádný zázrak.

KnihovniceVěra
24.10.2017 3 z 5

Knížka není žádný zázrak a ve většině příběhů se k zázraku ani neschyluje. Naopak velká část povídek vypráví o problémech normální hledačky dokonalého partnera včetně sexu, sebevědomě hlásající, že partnera nepotřebuje. Jen několik málo povídek je výborných, nápaditých a stojí znovu za přečtení. Z této nevyrovnané směsice vzniká mé vcelku průměrné hodnocení této knihy.

veronie
10.07.2015 3 z 5

Zprvu jsem byla zklamaná. Netušila jsem, že se jedná o sbírku povídek. Ale nečetlo se to špatně. Některé se mi líbily víc, některé míň a jako celek pro mě průměrné čtení.

Midleton
07.03.2015 5 z 5

Příjemně čtivé. Knihy paní Obermannové moc nevyhledávám, ale tato se mi líbila.

Dixinka
03.09.2013 1 z 5

Knihu jsem četka ve správný čas a na správném místě. Určitě to jistě všichni znáte, že vám kniha v určité situaci prostě sedne, ale již se k nim nikdy nevrátíte. Některé příběhy dobrý, některé ucházející, ale některé nuda.

jesie
08.05.2012 2 z 5

Knihy od paní Obermannové mám ráda, ale tato mne bohužel (až na pár povídek) nenadchla.