Noční rozkoše

Noční rozkoše https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/12313/bmid_temni-lovci-nocni-rozkose-jkj-12313.jpg 4 299 43

Noční lovci série

Možná vypadá jako upír, ale jeho cílem je chránit lidi, ne pít jejich krev. Za dva tisíce let nenašel Kyrián Thrácký nikoho, kdo by v něm vzbudil touhu získat zpět svou duši a stát se znovu člověkem – dokud nepotkal Amandu. A když se ti dva štvou ulicemi New Orleansu, aby polapili smrtelně nebezpečného nepřítele, bojují také za to, aby dokázali uvěřit v pravou lásku a společnou budoucnost.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Night Pleasures , 2002

Lenny33
18.04.2016 4 z 5

Anotace a obálka knihy vypovídají, že je jedná o "brak", ale překvapivě je děj vcelku propracovaný a čtivě napsaný. Samozřejmě pořád se jedná o knihu na oddych. :) Mě kniha velmi zaujala, stejně jako 1. díl a těším se na další.

Petík09
29.03.2016

No každý má jiný názor... Ale můj je pozitivní...

Janičta
09.10.2015 3 z 5

Po první knize jsem byla zvědavá co bude dál... a z toho co se mi dostalo do ruky, moc odvázaná nejsem. Pokud máte zrovna náladu na slaďoučký románek, tak to se s tímhle asi strefíte.... láska na první pohled, majetnické pudy a myšlenkové pochody typu: Ach, ta/ten je tak krásná/ý, je tak odvážná/ý, je tak silná/ý a tááák mě rajcuje jen myšlenka na toho druhého... Jenže podle mě to s tímhle ale autorka přehání.. když už to čtete po stopadesáté, ztratí to šmrnc a pak už jen protáčíte oči.
Nápady má autorka dobré, ale příběh by měla trochu zahustit a to trochu něčím jiným, než macho postojem muže a srdceryvnou oddaností ženy, která pro krasavce udělá cokoliv, jelikož život bez něj je už pro ni nepředstavitelný...
A přesto stejně přečtu další díl... jsem prostě zvědavá jaké budou další postavy. I když děj a sloh mě asi opravdu nepřekvapí...

vanessa.175
27.09.2015 4 z 5

Kniha ma na začiatku nevtiahla do deja a musim povedať ze autorkin styl pisania ma na začiatku miatol pretoze viac mi to vyhovuje ak to je pisanie stylom kedy pribeh opisuje hlavny hrdina :) no nakoniec ma dej vtiahol a ja som sa od knihy nevedela odtrhnuť.Bola veľmi čtiva a nechybali tam aj dramaticke chvile :) tuto knihu hodnotim kladne a davam jej 4 hviezdičky :)

Nicol13
15.08.2015 4 z 5

Taková oddychovka. Ale vtáhne do děje, tedy alespoň mě vtáhla. Neříkám, že je to skvělá kniha, ale na takové večerní čtení parádní. Jen škoda, že se vše motalo především kolem 2 hlavních postav. Ostatní osoby moc rozvedené nebyly.

Spoiler: Například o sestře Amandy-hlavní hrdinky, bych se toho chtěla dozvědět víc. Nebo některé příběhy ostatních Stopařů. Ale možná to byl záměr a jsou rozebrané v jiných dílech, to netuším. A neřešil se tu moc charakter lidí jako spíš vzhled.

I přes to všechno, mě to bavilo.

*Pájuše*
19.02.2015 3 z 5

Kniha je celkově zajímavá směsice řecké mytologie a červené knihovny. Námět je opravdu zdařilý. Musím říct, že všechno, co se týče bohů, mě fascinuje. Jenže teď přijde "ale"
Ale tolik klišé v jedné knize jsem snad nikde neviděla. Tolik vět typu "...za x let nepoznal dotek ženské ruky...", "...nemůžu ji mít, protože jsem ten a ten..." a bla bla bla. Což mě trošku zklamalo. Myslím, že když se to v knize objeví párkrát. Nic proti tomu nenamítám, ale když to čtete prakticky na každé stránce, docela nuda. :-/ A ta nenaplněná touha ve mě vyvolávala spíš pocit frustrace, kdy jsem si s dalším "...ne, nesmím ji mít, ačkoliv po ničem jiném netoužím..." chtěla najít antistresovou soupravu!
Oproti předchozímu dílu, kde jsem to asi - kvůli skvělému příběhu - nevnímala, nebo mi to nepřišlo tak... bijící do očí(?) je tohle průměrná kniha, která svým tématem navnadí, možná splní určitá očekávání, ale rozhodně nepatří mezi silné stránky téhle série.
Co se týče obálky - proč je ten chlap, sakra, fialovej?! Jestli to bude takhle pokračovat dál, uvidíme chlapy na obálkách, jako by na nich vybuchl ohňostroj. :-/

Maragad
09.12.2014 3 z 5

Pokud máte rádi autorky jako je J. R. Ward a její Bratrstvo černé dýky nebo Alexandra Ivy a její Strážci věčnosti, tak jsou pro vás Temní lovci jasnou volbou. Čeká vás strhující příběh nabitý napětím a erotikou, ale nejde zde jen o samotný akt, který se v knize zase tak často nevyskytuje, jde o nenaplněnou touhu, jenž na vás dýchá z každé stránky. Noční lovce si zamilujete a jistě se budete těšit na další díl, jenž právě vyšel pod názvem Objetí noci.

havrmoni
17.11.2014 4 z 5

Naprosto souhlasím s komentářem malazluta. Taky se mi tento díl líbil více a už se těším na další a očekávám,že se opět ocitnu ve světě fantazie a těším se na ten relax při čtení :)

malazluta
05.11.2014 4 z 5

Přečetla jsem ji bezprostředně po "Milenci snů" a musím říct, že se mi tento díl líbil o něco víc, než ten předchozí. Jedná se fantasy pohádku s notnou dávkou erotiky a pokud má někdo jiné očekávání, tak nemá smysl se do této série pouštět. Já se každopádně těším na další díl.

Aires
25.10.2014 2 z 5

Na tuhle sérii jsem slyšela samou chválu, ale mě zklamala.Postavy jsou sice zajímavé a kniha má dobrý potenciál, ale příběh je hodně nerealistický a autorka bohužel měla potřebu čtenáři neustále opakovat, jak velkou chuť na sebe hlavní hrdinové mají..Takže za mě podprůměr..:(

Nel-ly
20.08.2014 3 z 5

No jo... trocha prznění řecké mytologie, trocha nevyhnutelných popisů sexu, jeden traumatizovaný válečník, jedna neodolatelná účetní a spousta vtipu a romantiky.
Je to taková fantasy harlekýnka s trochou akce, kde stejně konec znáte už od přečtení anotace a vůbec to neni zlý :)

Nelly
25.07.2014

Velké zklamání! Nečetla jsem první díl, tak možná i proto, ale změť různých bájných postav byla neuvěřitelná. Někdy je méně více. Jinak děj nic moc, hlavní hrdinka nemastná, neslaná, její vývoj mohl být pojat lepším způsobem.

Andrejka Myers
14.05.2014 4 z 5

Nikdy jsem nebyla na romány pro ženy, dokud se do ruky nedostala sága Dark Hunters. Nezačala jsem sice číst popořádku, začala jsem pěkně Acheronem, který oproti Nočním rozkoším je o dost lepší, ale i tak tuto knihu hodnotím velice kladně. Moc se mi líbí ironie, cynismus, sarkasmus a styl humoru, který v knize autorka používá. Hlavní hrdina - Kyrián - je sympaťák, jehož osud není vůbec lehký. Jelikož nejsem vyznavač sladkých happy endů, tak mě konec trochu zklamal.

Co se týče propletení řecké a římské tématiky - to je naprostá bomba a slast pro moji duši. Pasáže, které popisovali Kyriána jako ještě smrtelníka byly opravdu famozni.

hrubik
17.11.2013 4 z 5

Přečteno jedním dechem. Napínavé, erotické, romantické... Musím říct, že konečně erotická knížka po fifty shades a pod, která mě bavila. A ta řecká mytologie do toho byla zajímavá. Doporučuji!

ElisR1
18.08.2013 5 z 5

Úžasná kniha se zajímavým a vtipným příběhem, který se čte velmi dobře. Plus arogantní Kyrián, díky němuž si nejde knihu neoblíbit.

smaille
28.07.2013 5 z 5

Krasna dobrodruzna pohadka pro dospele, precreno jednim dechem

vivitv
25.06.2013 3 z 5

Podľa mňa je to dejovo trošku slabšie, ale veľké množstvo milostných scén to kompenzuje. Autorka asi venovala viac pozornosti erotickým pasážam ako samotnej dejovej línii, ktorá miestami pôsobila chaoticky.

Pingu
13.05.2013

Zajímavé, napínavé, čtivé, i ta erotika se mi líbila. Jo, byl to velmí pěkně napsaný příběh.

Klarv
05.01.2013 4 z 5

Taky jste si všimli, že je Kyrián pořád jenom zraněný?? :D

kolacky
21.08.2012 4 z 5

Líbilo, moc. Napětí, erotika, kamarádství... Jenom veliká škoda, že u nás vyšla jenom tahle první knížka... (Na druhou stranu, až - až! - jich vyjde všech dvacet nebo kolik jich už je, KAM je čtenářka bude dávat? Chtělo by to nafukovací knihovnu! Nebo možnost sáhnout jen tak do paralelního vesmíru!)

Sherrilyn Kenyon
americká, 1965
2005  87%Pán touhy
2006  88%Čas na lásku
2008  78%Kde je můj hrdina?
2014  83%Milenec snů
2006  87%Noční rozkoše