Noční rozkoše

Možná vypadá jako upír, ale jeho cílem je chránit lidi, ne pít jejich krev. Za dva tisíce let nenašel Kyrián Thrácký nikoho, kdo by v něm vzbudil touhu získat zpět svou duši a stát se znovu člověkem – dokud nepotkal Amandu. A když se ti dva štvou ulicemi New Orleansu, aby polapili smrtelně nebezpečného nepřítele, bojují také za to, aby dokázali uvěřit v pravou lásku a společnou budoucnost....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/12_/12313/temni-lovci-nocni-rozkose-jkj-12313.jpg 4.4271

Noční dravec 1.

Romány, Pro ženy, Fantasy
Vydáno, Ikar (ČR)

Night Pleasures, 2002

Kniha Noční rozkoše

Killlerka3031
29.11.2019

Knížka se mi moc líbila, byla pro me jak delana, natpřirozeno, spousta lasky a zvratů.
Zhltla sem jo za jeden den.

Cometka
19.11.2019

Moje první kniha autorky a jsem docela překvapená. Děj byl lehce překombinovaný, občas asi chyba v překladu,protože jednou bylo Kiryanovi 2000let a pak se Amanda zmíní, že je starý 100 let.. konec byl takový rychlý a ne příliš domyšlený, ale knížka vcelku bavila a děj rychle ubíhal. Jako oddychovku doporučuji.

Laf
26.05.2019

Super počtení při chvilkách času. Zajímavý příběh, zvraty a skvělý výběr postav. Kniha mne bavila :)

ketvin
06.11.2018

Kyrián byl má oblíbená postava, ale po Talonovi se sérií končím. Autorka píše hrozně prvoplánově a bez jakéhokoliv "umění", prostě jak ji to napadne, tak to vrzne na papír, bez špetky přemýšlení. Věřím, že svět jako celek promyšlený má, postavy umí napsat pěkné, příběh zajímavý... ale prostě ten styl není pro mě...

Shaki
17.05.2018

Tento díl měl kouzlo v tom, že Kyriána jsme už částečně znali z předchozího. Pak se mi líbilo, že nebyl tak přehnaně rozpolcený jako předchozí hrdina. Co mi ale vadilo, byla často opakující se věrná spojení. Konec mi přišel takový nostalgický a smutný, přestože to dobře skončilo.

natan22
31.10.2017

Fantasy moc nemusím.Ale tohle se mi moc líbilo .Chtěla bych mít takové výplaty :-D

HáTa94
26.07.2017

Tento díl se mi líbil rozhodně víc než první. Byl akčnější a Kyrián byl super i Amanda, která se ho jen tak nezalekla a byla schopná mu oponovat. Řekla bych, že kniha byla i o něco vtipnější než první díl. Pár hlášek mě určitě zaujalo.

ardeas
30.04.2017

Nebolo by to až tak zlé, stojí to za hriech prečítať, zápletka sa mi páčila, ale je tam kopa balastu, ktorá ma pri čítaní mierne rozčuľovala a niektoré veci boli trocha na hlavu ako vetičky "...zostal stáť vo dverách, prišiel hneď k nej..." :D tak bud stojí v tých dverách jak jelito alebo ide k nej. Nech si autorka (prekladateľ) vyberie čo ide robiť, alebo aspon nech tie vety majú zmysel... :))

Milenec snů
Milenec snů