Noci s nepřítelem

Noci s nepřítelem https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/22398/bmid_noci-s-nepritelem-2Lp-22398.jpg 4 114 26

Byla v pasti. V pasti krutého ničivého manželství. V přízračném vězení, jemuž vládl muž, jehož přitažlivý zevnějšek zakrýval jeho násilnickou povahu. Byla zoufalá. Tak zoufalá, že byla ochotná udělat cokoliv, aby unikla jeho špatnému zacházení. Dokonce předstírat smrt. Byla pronásledovaná. Pronásledovaná mužem, jenž nejdřív uvěřil, že je mrtvá. Mužem šíleným touhou po pomstě. Mužem, jenž ji tak miloval, že by ji raději zabil, než ji nechal odejít...... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , INA

Sleeping With the Enemy , 1987

CamilleTyler
30.03.2015

Neuchvátilo. Příběh je to čtivý, ale nijak mě to neupoutalo. Znovu bych to číst nechtěla, přesto to nemohu označit za špatnou knihu.

Katka_81
21.10.2014 5 z 5

Výborne napísaná kniha. Pútavý príbeh, ktorý každého chytí a nepustí. Aj keď som najprv čítala knihu, a až potom videla film, oboje považujem za skvelý výtvor. Pravdaže ale, kniha je kniha a nie je možné preniesť doslova "každé slovo" z knihy na plátno, preto si knihu rozhodne užijete! Psychologické vykreslenie postáv a príbeh, v ktorom sa mladá žena rozhodne umrieť, aby mohla začať žiť, a predsa ju jej "predsmrtný", v podstate mŕtvy život dostihne. No ona už vie, čo je to naozaj žiť, a tak má silu bojovať. Nedá sa dať menej ako 5 hviezdičiek.

petka-2007
20.01.2013 5 z 5

Velmi pěkně napsané, napínavé. I já se kloním spíše ke knize, i když film nebyl špatný.

Renik
26.01.2012 4 z 5

Napínavý, čtivý i s psycholigickým podtextem postav, román pro ženy. Dokáže se sžít s postavou Laury a tak čtete skoro jedním dechem. Film je taky moc dobrý.

bararich8
04.04.2011 5 z 5

Napínavá a překvapivá...souhlasím s Alix-knížka mnohem lepší než film.

Alix
30.11.-0001 5 z 5

Příběh mladé ženy, která se rozhodla zemřít, aby mohla začít nový život. Film nebyl špatný, kniha je ovšem o mnoho lepší.