Nezvestný

Nezvestný https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/219170/bmid_nezvestny-SME-219170.jpg 5 11 3

Stačí jediný krátky okamih a nič nie je ako predtým... A už ani nikdy nebude! Aké je to prísť o vlastného syna? O malé, nevinné, päťročné dieťa, ktorému by predsa nikto nikdy nemal ublížiť? A ktoré by nemalo len tak zmiznúť? Valentína Kalisová to vie. Po jej Oliverovi totiž jedného dňa nebolo ani stopy! Nik ho nevedel nájsť, nik ho nevidel, nepočul kričať o pomoc. Polícia bola bezradná, Valentína a jej manžel na pokraji síl. Dokonca aj po piatich rokoch je malý Oliver Kalis stále nezvestný Jeho otec sa snaží viesť normálny život, kandiduje na primátorské kreslo, pokúša sa o záchranu manželky, ktorá podľa neho trpí ťažkými depresiami Lenže to, čo navonok vyzerá ako dojemná starostlivosť milujúceho muža, má v skutočnosti veľmi trpkú príchuť... Vymaní sa Valentína z tieňov minulosti a z rúk násilného manžela a jeho matky? Okúsi nové šťastie pri záhadnom muzikantovi Emanuelovi? A nájde tiež odpoveď na to, čo sa stalo v ten osudný deň, keď jej syn zmizol? A čo ak je to všetko len šokujúca hra?... celý text

Jurajovamaka
05.02.2021 5 z 5

Spočiatku ma kniha nezaujala,ale ako som pokračovala ďalej,tak sa mi dostávala pod kožu.
Nevedela som ju odložiť,kým som nedočítala psolednú stranu.
Napínavá kniha.Už dávno sa mi nejaká hrdinka románu nedostala tak hlboko pod kožu ako táto.
Normálne som s ňou tŕpla,kedy ju manžel nájde. O manželovi sme od začiatku vedeli,že to nie je anjel,ale ako dej pokračoval,vždy ma vedel prekvapiť,že vie byť ešte aj horší,ako som si dovtedy myslela.
Určite túto knihu nevynechajte,ak máte radi napätie a slovenské autorky. ;-)

Ms.Iris
27.07.2015 5 z 5

Skvelá kniha, pútavý dej + perfektný štýl písania :) pre mňa za 5*

dencuska
11.07.2015 5 z 5

Výborná kniha, zo života, vyskytlo sa aj napätie, určite odporúčam :)