Něžné svítání

Něžné svítání https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/41850/mid_nezne-svitani-YGA-41850.jpg 4 38 8

Travisi Thompsonovi zahynul při autohavárii bratr se švagrovou. Jejich tři děti jsou mu svěřeny do péče. Tento úkol je však nad Travisovy síly. Sociální pracovnice i děti se děsí. Travis dojde k závěru, že by nutně potřeboval hospodyni. Když všechno důkladně zváží, pochopí, že potřebuje spíš manželku. Ale žádná z jeho atraktivních milenek se o osiřelé děti a o domácnost postarat neumí. Nezbývá nic jiného než inzerát. Na ten odpoví nevýrazná stará panna Mary. Postupně se z šedivé myšky vyloupne příjemná žena, která si získá Travise i děti. Milostný příběh je současně napínavou detektivkou, neboť policie zjistí, že Travisův bratrovo auto bylo ze silnice někým vytlačeno. A Travis se snaží viníka vypátrat...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Morning Comes Softly , 1993

uzivatel4895
12.06.2023 5 z 5

nádherné, stránky sa prevracali samé

Kudík
29.05.2022 4 z 5

Příběh na jedno odpoledne s kouzelným začátkem, kdy se přes inzerát seznámí nesmělá knihovnice Mary s rančerem Travisem. Výměna dopisů a tel. rozhovory za asistence dětí byla zábavná zkušenost, a to i poučování (hlavně 5ti leté Beth Ann) jak používat slovo jogurt, anebo rozehnat rvačku svých starších bratrů. Mary s Travisem se učili jak péči o děti, tak i jak nalézt cestu k sobě. Druhá dvojice, v podání Tilly a Logana, se mi s postupem času a odhalování jejich tajemství zamlouvala o hodně méně. Kdo má na svědomí Janice s Leem není překvapením. 4,5*

1alena1
18.04.2019 2 z 5

Červená knihovna jako hrom, ale své čtenáře si kniha asi najde?!?!

Toňula
08.08.2017 3 z 5

Milá,oddychová,nenáročná četba akorát na léto.

renka
22.06.2017 4 z 5

Záživně napsáno :-)

modranka
26.04.2013 4 z 5

Poviedky s deťmi milujem. A tieto tri deti mi boli nadmieru sympatické. Vtipné, múdre, nežné, aj ranené bolesťou zo straty rodičov. Adoptívni rodičia boli ešte skvelejší. Bola to moja prvá kniha od Debbie Macomberovej a vôbec som nebola sklamaná. Mary bola taká reálna tridsaťročná dáma a Travis typický rančer, ktorého viac zaujíma pôda než žena. Napokon si k sebe predsa len našli cestu a naučili sa navzájom nielen tolerovať, ale najmä milovať sa. Čo je pre dobré manželstvo pevný základ.

kika 13
18.01.2013 3 z 5

Krásné oddychové počteníčko.

danyda
09.11.2011 3 z 5

Hezká knížka pro oddych. Romantika, sladká jako med :o)