Než jsme se poznali

Než jsme se poznali https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/263360/bmid_nez-jsme-se-poznali-263360.jpg 4 144 144

Hannah se nikdy nechtěla citově vázat, ale pak potkala Marka, dokonalého muže, se kterým závazky najednou nevypadaly tak děsivě. Následovala svatba a osm měsíců pohádkového soužití… po kterých se Mark najednou nevrátil ze služební cesty. Hannah, která se kvůli němu vzdala úspěšné kariéry, začíná pátrat a z minulosti se vynořují nečekaná tajemství. Spletla se, když si myslela, že o člověku, s nímž se rozhodla strávit život, ví všechno. Musí se ptát, jaký Mark vlastně byl, než se poznali…... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Beta-Dobrovský

Before We Met , 2014

Klarus7
05.01.2018 5 z 5

Knížku jsem četla v originále, ale četla se skvěle. Chytlavý děj od začátku do konce :)

lenuskav
01.11.2017 5 z 5

napínavé od začátku až do konce :)

K.a.a
05.07.2017 4 z 5

Napinavé čtení. Nejsem náročný čtenář, ale knížka naprosto splnila mé očekávání. Měla jsem ji u moře a za 2 dny byla přečtená :-)

tess.de.veles
26.06.2017 4 z 5

Dobra knizka......nezklame :)

hellena1523
03.06.2017 3 z 5

Začátek se poněkud vlekl, ale nečetla se špatně. Příběh celkem předvídatelný, asi po 20 stranách jsem tušila, jakým směrem se bude příběh ubírat a od půlky už jsem jen čekala, kdy to přijde. Ale to je spíš asi problém žánru, v němž není lehké být až tak originální.
Musím ale říct, že postavy mě neskutečně vytáčely. V podstatě všechny jsou nepopsatelně ufňukané. Skutečně. V té knize snad není jedna jediná postava, která by si furt na něco nestěžovala, nebo neměla přetěžký osud (bože, kdo z nás má na růžích ustláno a je to jediné vaše životní téma?!). Že by snad nějaký autorčin mindráček? Každopádně by bylo fajn se tomu vyvarovat, protože to je neskutečně protivné.

Leniiis
08.02.2017 5 z 5

Tak to byla jízda. Nebyla ani jedna jediná stránka na které bych se nudila. Pořád jsem četla dál a dál s touhou dozvědět se jak to dopadne a jaký bylo moje zklamání, když jsem došla na konec knížky a uvědomila si, že se budu muset s hrdiny tohoto příběhu rozloučit. Konec jsem nečekala, ale sedl tam jak se říká jako prdel na hrnec. Kdybych mohla, hvězdiček dám i více.

alnahu
26.01.2017 5 z 5

Výborný psychothriller, příběh manželství Hannah a Marka ,je napínavý od začátku až do konce. Jaké bylo pro Hannah překvapení , co se z dokonalého Marka vyklube za osm měsíců manželství . Kniha je čtivá s nepředvídatelným koncem. Doporučuji všem, kdo má rád tento žánr.

zdehan
21.12.2016 5 z 5

Kniha se mě moc líbila byla napínavá až do konce.

sima176
16.11.2016 4 z 5

Byla jsem mile překvapena :) Čtení jsem dlouho oddalovala a nelituju, že jsem si ji přečetla. Moc se mi líbila, i když už tak v polovině jsem začala tušit, jak to vůbec je :)

sabca
11.11.2016 5 z 5

Kniha se četla moc dobře. Hlavní hrdinka sympatická. Děj byl zajímavý a konec jsem vůbec nečekala. Obdivuji čtenáře, kteří už od poloviny vědí jak to dopadne. Konec byl napínavý, že nešlo knihu odložit. Určitě si přečtu i druhou knihu této autorky, která u nsá vyšla. Doporučuji

kristina2861
22.10.2016 5 z 5

Knihu jsem narychlo sebrala z knihovny a rozhodně nelituji. Většinou čtu romány pro ženy, takž toto byla příjemná změna. Konec byl alespoň pro mě dost nepředvídatelný, nemohla jsem se odtrhnout.

DatabazeKnih100
31.08.2016 3 z 5

Celkem zajímavý příběh, děj napínavý, závěr ne úplně předvídatelný. Já jsem celkem spokojená. Je to průměrné dílo, které neurazí. Ale mám trochu problém s označením psychothriller. Uznávám, jakýsi pokus o vykreslení psychologie hlavních postav tam byl, ale to zdaleka nestačilo na to, aby se tato kniha pyšnila titulem psychologický thriller.

Scathia
06.07.2016 3 z 5

Oddechovka, která se dobře četla. Výsledek jsem očekávala už od půlky knížky, ale nijak mi to nevadilo. :-)

Hella
05.07.2016 3 z 5

Víceméně průměrný, poněkud rozvláčný příběh s detektivní zápletkou. Rozhodně na hony vzdálený označení psychothriller.

Macinka-a
30.05.2016 3 z 5

Doporučuji, zajímavý příběh, který překvapí.Jen škoda,že je konec tak rychlý. Za mne ***

Jia
30.04.2016 5 z 5

Knížka začíná příjemně a poklidně, ale napětí se pomalu stupňuje a brzy je jasné, že nic nebude tak růžové jak se zpočátku zdálo...
Mně se to líbilo - 4 1/2 *

jasmína
10.04.2016 5 z 5

Pro mě byla kniha milým překvapením - thriller se vším všudy, žádná kýčovitá romantika, jak působí, aspoň, na mě obal. Kihu mám z knihovny, nevěděla jsem, do čeho přesně jdu, ale výběr byl správný.... pořád napětí, až do samého konce knihy.

Terka18
31.03.2016 2 z 5

Pro mě knížka byla do poloviny o ničem. Pořád jsem čekala, kdy se konečně začne něco dít a až od druhé poloviny jsem se začetla a trošku mě knížka začala bavit. Očekávala jsem, ale mnohem víc. Není špatná, ale ani jedna z nejlepších ke kterým bych se vracela. na konci byl zvrat, což je jediné co bych na knížce ocenila.

terissa
30.03.2016 2 z 5

Knihu jsem zuby nehty přelouskala. Pomalý rozjezd, nic moc zápletka. Bohužel musím konstatovat, že jsem od knihy čekala daleko více, ikdyž jsem přesně nevěděla o co v ní půjde. Sám přebal knihy toho moc nepoví. Souhlasím s recenzemi pode mnou, psychothriller bych to rozhodně nenazvala. Za mě moc valné hodnocení kniha nedostane, přečetla jsem ji jednou a víckrát už asi nebudu. Do poloviny jsem vysloveně trpěla, ale pak už to nabralo rychlý spád. Celkový dojem 2/5.

konzervářka
30.03.2016 5 z 5

psychothriller který mě pohltil, knížka je velice překvapivá, napínavá a čivá.

anglická literatura psychologické thrillery

Lucie Whitehouse