Neviditelný

Sleduje. Likviduje. Zametá stopy.

-- Umím dokonale zahladit stopy a odstranit problémy. Tentokrát to je pár nedodělků ze zpackané akce v kasinu. Ty nedodělky představují milion babek v hotovosti. Mám na to osmačtyřicet hodin a někdo mi jde po krku. Ovšem nejdřív mě musí najít. Neříkají mi Neviditelný pro nic za nic.
1. vydání.

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/176781/big_neviditelny-176781.jpg 3.523
Literatura světová, Detektivky, krimi

Vydáno: , Alpress

Ghostman, 2011

Kniha Neviditelný

Sabina335
07.04.2020

Thriller plný napětí a akce.

trudoš
18.01.2020

Příjemný a hlavně svižný thriller. Neustále se tu něco děje, perou se, střílejí po sobě, nahánějí se, vybuchují, umírají, prostě všechny takové ty fajn akční věci, přičemž Roger Hobbs do toho dokáže narvat ještě atraktivní poznámky o zbraních, penězích, směnárnách, loupežích či kasínech. Dramatický spád je pak kromě ich-formy vyprávění umocněn neustále ubíhající časovou lhůtou a krátkými kapitolami. Jen člověk nesmí moc detailně řešit zápletku, hlavně logiku motivací jednotlivých aktérů, protože tam to docela skřípe.
Problém jsem měl ovšem s hrdinou, který mi přišel uměle namachrovaný - v boji pomalu lepší než Bourne s Bondem dohromady a pak si o chvílích volna pro vlastní potěchu překládá řecko-římské filozofy. Až mě z toho jímala hrůza. Navíc kdyby alespoň v zabíjení vyvíjel nějakou kreativitu, jenže ono je to suché rup, křup, hotovo. Ale jako oddechové čtení naprosto ideální, zábavné, napínavé, jednoduché, nápadité a přitom nehrající si nic menšího, než je žánrová okresní extraliga.

jarin58
25.11.2019

Oddechové čtení,ale dokáže nadchnout.

janina66
23.08.2019

Moc se mi kniha líbila. Takový žánr mám ráda.

Twinny
28.12.2018

Příběh, kterým jsem žila jen při čtení. Odložit knihu znamenalo odložit zájem o příběh. Těžko jsem se k němu vracela. Nakonec jsem tedy dočetla, ale už se k němu nikdy nevrátím.

CharlesWard
28.06.2017

Dva akčňáky v jednom. Nic extra, ale v rámci žánru příjemné počtení.

kalache
05.03.2017

...dobrý,jen mě mrzí,že zničil tolik mobilních telefonů...neekologicky!...

Beky
02.02.2017

Zajímavý akční příběh ze zajímavého prostředí se zajímavým námětem. :-D