Nevěsta - uživatelská příručka: Jak dobře připravit, přežít a užít si ten nejdůležitější den v životě https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/355585/bmid_nevesta-uzivatelska-prirucka-jak-do-11A-355585.jpg 4 3 2

Jak naplánovat, připravit a naplno prožít svůj nejšťastnější den v životě, aniž by se z vás stal uzlíček nervů! Tento manuál v kostce a s humorem pokryje všechny problémy a témata, se kterými se po dobu svatebních příprav můžete setkat. Od stanovení vhodného termínu svatby, sestavení seznamu svatebních darů i hostů, zasedacího pořádku, výběru oblečení a svědků, nezbytného papírování… až po rady, co s rozhádanými příbuznými nebo jak předejít trapasům u svatební hostiny.... celý text

Literatura naučná Rodina Učebnice a slovníky
Vydáno: , CPress

The Bride's Instruction Manual: How to Survive and Possibly Even Enjoy the Biggest Day of Your Life , 2008

lucie4316
06.04.2021

Knížka pro mě byla velkým zklamáním, vzhledem k tomu, že jsem očekávala nějaké humorné pasáže, což nezachránily ani ilustrace, jenž byly občas nelogicky umístěny doprostřed textu. I přesto, že autorka uvádí všechny možné varianty, dává velmi najevo která z nich je podle ní ta správná. Nicméně kniha obsahuje spoustu praktický rad.
Jestliže se chcete u knihy opravdu zasmát doporučuji spíše její mužský protějšek Ženich- uživatelská příručka.

Zania
05.08.2019 4 z 5

Parádní, pobaví i naučí.

humor svatba

Autorovy knížky

Carrie Denny
americká
2017  80%Nevěsta - uživatelská příručka: Jak dobře připravit, přežít a užít si ten nejdůležitější den v životě