Skrytá akta

Skrytá akta https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/1631/bmid_skryta-akta-onU-1631.jpg 4 37 6

Net Force série

Ve druhém pokračování románové řady Toma Clancyho ”NET FORCE” řeší agenti FBI další složitý úkol: vypátrat, kdo má na svědomí řadu zveřejnění přísně tajných informací na Internetu. Kdo odhalil totožnost všech amerických špiónů, za což někteří z nich zaplatili životem? Kdo umožnil teroristům přístup k radioaktivním materiálům?... celý text

Literatura světová Romány Sci-fi
Vydáno: , BB art

Hidden Agendas , 1999

čef
07.05.2020 3 z 5

Jediná akční scéna v dobrodružné knize je sakra málo. Také četné vedlejší motivy bez řádné vazby na základní příběh, jako pubertální láska, cvičení silatu, kris, posilování apod., která zabírají většinu knihy, příběhu atraktivity nedodalo. Až směšné jsou představy, jaké měl autor o vývoji IT v 90. létech. Kdybych nebyl shovívavý čtenář, napsal bych, že je to pěkná slátanina, takhle mohu jen vyjádřit údiv nad nižší kvalitou knihy, než je u autora zvykem. Ani nevím, komu bych jí doporučil, asi nikomu.

Kerberos
02.05.2020 3 z 5

Předchozí díl se mi líbil víc.Tento díl byl sice možná akčnější a rozvíjí se tam vztahy mezi Alexem a Toni,ale nějak jsem se knihou nemohla prokousat.Třeba budou další díly lepší.

moudivlacek
15.03.2020 4 z 5

Velice akční druhý díl, kdy programátoři ukazují jak své klady, tak na druhé straně hackeři své zápory. Když se k hackerovi přidá i jeden nenasyta toužící jen po moci a penězích, má Net Force pořádný problém. Ale nezaměstnává břídily, takže postupně mají zločinci velké problémy.
Také tu je začínající vztah Jo a Fernandeze a Alexe s Toni.
Moc se mi tento díl líbil.

Daryl
11.01.2020 4 z 5

Mnohem lepší, než první díl. Neustále nějaká akce a zajímavý vývoj celého příběhu, jen některé situace z virtuální reality (VR) byly přitažené za vlasy.

Razič
21.05.2018 5 z 5

Opět skvělé a dynamické čtení. Něco z detektivky, konspirace, akce, nějaká ta romanťika...

cantona
15.01.2017 3 z 5

Tento díl Net Force musím hodnotit pouze jako průměr. Samotná kniha se četla dobře, ale místy to byla celkem nuda a akce žádná což hodnocení dost ovlivnilo. Tak snad další díl bude lepší. A jsem rád, že u této knihy mohu mít první komentář.

Autoři knihy

Steve Perry