Bod dopadu

Bod dopadu https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/1625/bmid_bod-dopadu-VWE-1625.jpg 4 33 3

Net Force série

Páté pokračování Clancyho řady o agentuře bojující proti počítačové kriminalitě si v ničem nezadá s díly předchozími – čtenář nahlédne pod pokličku nejen samotné Net Force, ale i dalších bezpečnostních agentur zřizovaných vládou USA a dozví se nemálo zajímavých detailů života ve slunném Los Angeles.

Literatura světová Romány Sci-fi
Vydáno: , BB art

Point of Impact , 2001

Razič
20.08.2018 4 z 5

Tentokrát Net Force zasahuje proti chytrým drogám. To je samo o sobě fajn. Tempo je ale v tomto díle poněkud rozvláčnější než jsem byl zvyklý v předchozích. Užuž bych dal 3 hvězdy, ale čtvrtou zacháránil infarktový závěr.

cantona
12.03.2017 3 z 5

Další díl série Net Force byl opět fajn. Opět zde hlavní hrdinové hledají zločince skrze virtuální realitu. Tentokráte dealera drogy, která z vás udělá supermana. Příběh byl dobrý, ale něco mi tady pořád chybí. Rozhodoval jsem se hodnotit mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami a nakonec jsem dal tři poněvadž tento díl nenabídl nic nového.

čef
27.10.2011 4 z 5

Vcelku zajímavá zápletka, přesto jsem mírně zklamán, očekával jsem více akce a méně vycpávek. Začíst se dalo práci, závěr byl už OK.

Autoři knihy

Tom Clancy