Zaklínačka koní

Zaklínačka koní https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/225190/bmid_zaklinacka-koni-Z3F-225190.jpg 4 86 24

Nespoutaná magie série

Daina měla odjakživa blízko ke zvířatům, ale teprve když získá místo u koní Královniny jízdy, uvědomí si, že jde o víc. Je to magie! Daina se stává žačkou dvorního mága, ale její děsivé tajemství hrozí zničit jedinou naději na záchranu všech. Na království Tortall totiž útočí krvelační nepřátelé. Kdo otevřel brány světa, kde byli uvěznění Nesmrtelní, a jak před nimi ubránit království? První díl dobrodružné fantasy, plné magie a lásky ke zvířatům, vyniká strhujícím napětím, množstvím akčních scén a bojů i nečekaných zvratů. Úchvatný svět plný kouzel a fantaskních stvoření, ze kterého se čtenáři nebude chtít vracet.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , CPress

Wild Magic , 1992

lkolarova22
31.05.2016

Tato kniha se mi líbila dokud mi jí nepolil

any.anna
12.08.2015 4 z 5

Bylo to něco úplně jinýho než jsem čekala,ale když jsem se dostala dál tak mně to začalo bavit a u konce jsem se toho nemohla nabažit. Několik věcí jsem sice úplně nepochopila ale jinak fakt super.
Dávám 4 protože už jsem četla spoustu mnohem lepších knížek ale tahle nebyla vůbec špatná.

Lumine
02.03.2015 5 z 5

Tak tohle je skvělá knížka!

Přivábila mě svým názvem i popisem vzadu, tak jsem moc neváhala a vzala si ji z knihovny domů. Pohodlně jsem se i s kafíčkem usadila v sedačce, otevřela knihu a... najednou na mě vybafla největší písmenka od dob "První čtení - Punťa a jeho svět." Abych byla upřímná, v tuhle chvíli jsem si myslela, že jsem si vzala do ruky nějakou dětskou pohádku, ale kafe už bylo vedle mě a tak jsem se pustila do čtení a musím říct PARÁDA!
Dostane se vám pořádná dávka vtipu, napětí a dobrodružství odprostěná od nudných dlouhých popisů, ale i tak vykreslující nádherný kouzelný svět. Dianu - hlavní hrdinku - si oblíbíte prakticky okamžitě a sžít se s ní je velmi snadné. Celé to její prozkoumávání magie zakončené velkým bojem je zkrátka úchvatné. Nevadil mi ani její nízký věk a celá knížka byla příjemně svižná. Rozhodně ji doporučuji VŠEM. :3

JanaDor
25.11.2014 5 z 5

Nádherná, čtivá, propracovaná fantasy, která mě chytla od první stránky. Na konci jsem si přála další slova a volala ještě.... :-) Doufám, že se brzy dočkám pokračování. Dainu jsem si zamilovala na první řádek. Líbilo se mi, jak přes své nové přátelé poznávala sílu své magie. Její vztah ke zvířatům je kouzelný, ke všem, nejen ke koním. Na začátku mi trochu vadila složitá jména, ale díky poutavému ději jsem si zvykla velice rychle. Jsem nadšená a myslím, že děti budou taky. Dle mého názoru, se v hlavní postavě vzhlédnou především dívky. I když kluci si příjdou taky na své. O boje a napětí není nouze. Jen je škoda toho obalu, kniha by si zasloužila vázanou vazbu a ne brožovanou. Jsou zde větší písmena a tak se kniha čte rychle.

kouzla koně magie zvířata, fauna pro děti od 9 let

Tamora Pierce