Drahý nepřítel

Drahý nepřítel https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/495528/bmid_drahy-nepritel-pPO-495528.png 4 441 85

Royally (Kristen Callihan) série

V dětství se nenáviděli. Macon Saint byl hezoun, avšak Delila vždy věděla, že je učiněný ďábel. Na klidu jí nepřidávalo, že chodil s její proradnou sestrou Samanthou, a když se rozešli, Delile se splnil sen: Už nikdy se s ním nemusí vidět. O deset let později jí dávný nepřítel poslal textovku. Delilina sestra ukradla Maconovi, nyní vycházející hollywoodské hvězdě, cenné dědictví a on udělá vše, aby ho získal zpět. Problém je, že se po Samantě slehla zem. Delila chce před svou matkou zatajit, co její sestra provedla, a Maconovi navrhne dohodu. Sestřin dluh splatí tím, že bude pro Macona pracovat jako osobní kuchařka a asistentka. Macon souhlasí, přestože tuší, že si tím zadělává na potíže. Delila ho očividně nenávidí, už dávno však nejsou děti a hořká rivalita se může změnit v něco příjemnějšího. Něco, co možná přetrvá navěky.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Baronet

Dear Enemy , 2020

evineckY
03.06.2022 5 z 5

Tak toto se mi líbí a moc ! Nečekejte sexuální scény na každé straně...
Delila - je úžasná, vtipná a co na srdci - to na jazyku.
Macon - je zlatíčko

'' Milý deníčku,
říká se, že mezi láskou a nenávistí je jen tenká hranice.... ''

ElikaS
01.06.2022 4 z 5

Kirsten jsem si oblíbila již v sérii VIP a musím říct, že ani tato knížka mě nezklamala. Mám ráda romantiku ve stylu nenávidím tě – miluji tě. A Kirsten ji okořenila příjemným humorem a sympatickými hlavními postavami.
Především začátek knížky, kde se hlavní postavy nemůžou vystát je hodně povedený a užila jsem si ho. Myslím, že autorka mohla trochu více rozvinout linku se stalkingem. Tohle téma by bylo určitě zajímavé a pořád jsem doufala, že ho tam bude o trochu více.
Z knížky musím vyzdvihnout dopisy, které byly úžasné a pěkně příběh doplnily. Naopak, kdo mi lezl na nervy byla Samantha, myslím, že její jednání by si zasloužilo trošku lépe vysvětlit.
Knížka je příjemná oddechovka, kterou jsem si užila.

Kešu1981
29.05.2022 2 z 5

Asi takhle... série VIP se autorce hodně povedla, tohle se tomu však neblíží ani trochu. Oba hrdinové si mé sympatie teda nezískali a o Sam si myslím, že jde vlastně o psychopata.

Raislin
27.05.2022 5 z 5

Tato kniha mě vrátila do doby kdy mi bylo náct (ještě si to pamatuji) a moc jsem si příběh užila. Je skvěle napsaná a příjemně utíká. Vykozlila mi úsměv na tváři a zahřála mě u srdce. Za mě jednoznačně stojí za přečtení.

anna7852
25.05.2022 5 z 5

Krasne čtení,ty jejich slovní přestřelky:)
Za čas se ke knize velmi ráda vratim

Lutzinka
24.05.2022 4 z 5

Fajnovka. Začátek trochu přitažený za vlasy, ale jinak moooc dobrý ;-)

Ketfl
23.05.2022 4 z 5

Tato autorka prostě píše naprosto čtivě. Tahle kniha mě fakt bavila, hlavně tedy ze začátku. Pak už mi to jejich chování trochu lezlo krkem, jak se nemohli rozhodnout, zda se teda milují nebo ne, a proto jednu hvězdu ubírám. Ale celkově jsem si čtení této knihy užila. Sam bych opravdu za sestru nechtěla. :-D

Miška935
22.05.2022 5 z 5

Ja se do této knihy naprosto zamilovala. Příběh byl podle mého gusta. Občas me Sam dost stvala, mohlo tam o ni byt něco více. Ale kniha me nesmírně bavila.

biki
22.05.2022 4 z 5

Přečtení zatím jen dvou třetin série VIP mě nalákalo zkusit i tuto novou knihu autorky. Také tu byly části, které se mi moc líbily, a opět střední úsek se mi zdál poněkud zdlouhavější. Domnívám se také, že zápletky jak kolem stalkerek, tak kolem Sam mohly být trochu víc rozvedeny - zvláště ta první slibovala něco dramatičtějšího, než takové vyústění do ztracena. Celkově se mi kniha zdála malinko slabší než série VIP, ale stále se jednalo o velmi slušnou romanci.

narisa
21.05.2022 5 z 5

Paráda. Moc jsem si čtení této knihy užila. Kristen Callihan vážně píše skvěle. Příběh Macona a Delily byl krásný. Macon se tentokrát choval úžasně a Delile už neubližoval. Byl prostě úžasný. A také zraněný a moc si přál, aby o něj Delila pečovala. Což se také stalo a Delila zase přišla na to, že je Macon vlastně jen osamělý, zraněný a skvělý chlap.
Chemie mezi hlavními hrdiny byla opravdová. A láska Macona k Delile bolestná a krásná. Opravdu mě oslovily ty dopisy, co psal. A Delila skvěle vystihla jídlem - chutěmi jejich vztah od dětsví až po současnost.
Opravdu super příběh o tom, jak si ti dva k sobě po letech nachází cestu.
Za mě rozhodně ano. A moc se těším na další knihy od této autorky.
Vřele doporučuji.

2688
20.05.2022 4 z 5

Sladkost

Verulesa
18.05.2022 4 z 5

Nebylo to špatný, ale autorka to umí i líp.

moma08
18.05.2022 5 z 5

Krásný příběh plný emocí.
Děj je plynulý a nechce se člověku od něj odtrhnout oči.
Mě se to moc líbilo.

Kukicka
18.05.2022 3 z 5

Autorka psat umi, ale jak jsem se na knihu tesila, tak za me trochu zklamani. Pro me nejslabsi kniha, nemelo to takovou stavu jako knihy predchozi. Hrozne se to mezi nimi natahovalo

lusitta05
17.05.2022 4 z 5

Tak táto ma presvedčila, že to autorka vie, bolo to fajn čítanie, napodiv som sa nenudila a príbeh pekne odsýpal.

Terez9119
17.05.2022 5 z 5

Bylo to milé a velmi čtivé. A konečně se k tomu někdo nepostavil stylem: "Jo, nesnášeli jsme se, ale teď se tak moc přitahujeme, že to hodíme za hlavu." Delila byla skvělá postava, autorce se výborně podařilo vysvětlit její motivace, a její chování bylo naprosto uvěřitelné. Když se do vás někdo celou dobu dospívání (v nejzranitelnější době) strefuje, prostě mu nevěříte, když najednou dělá, že je z vás celý pryč. Ale ty dopisy by mě taky přesvědčily :-) I Macon nebyl špatný. Nebude patřit k mým nejoblíbenějším hrdinům, ale byl milý a chtěl o Delilu bojovat. Takže za mě super knížka, líbila se mi víc než Jax.

proni
16.05.2022 4 z 5

Příběh Del a Macona se mi líbil i Sam tam zapadala ikdyž mi chvílemi pila krev,ale je to příjemná oddychovka..
Jen by si prodejci měli upravit počty stran-v e-knize jich 100 chybí, místo uvedených 440 je jich pouze 328

LenRan
16.05.2022 3 z 5

I přes velmi slibný začátek, se příběh bohužel časem zacyklil a přešel do nudy, kde se neustále řešilo to samé do kola a opravdu jsem měla problém to dočíst. Na konci knihy jsem měla pocit jako bych zdolala Mount Everest. Škoda, autorku mám moc ráda, toto se ale moc nepovedlo.

havrmoni
16.05.2022 4 z 5

Líbilo se mi to i přes to, že se příběh chvílemi táhl a říkala jsem si, tak už to hoďte za hlavu. Ale bylo třeba , aby bylo vše řečeno a tímpádem i vyřešeno.

Ralemo
15.05.2022 5 z 5

Tuto autorku jsem si vážně oblíbila a další kniha od ní je skvělá. Moc hezký příběh o dvou mladých lidech, kteří se odmalička nenáviděli až to přerostlo v neskutečnou lásku. Macon a Delila v sobě našli spřízněnou duši a jak se říká, co se škádlívá, to se rádo mívá.
Příběh je moc hezky napsaný, se zajímavou zápletkou a šťastným koncem. Určitě doporučuji. :)

2021  82%Idol
2022  84%Drahý nepřítel