Neohrožená - Pomsta

Gaia bydlí u tatínkova známého George a jeho manželky Elly. Netuší, že ti dva jsou něco jiného, než za koho je považuje. Na tatínka se zlobí, protože před pěti lety ji po maminčině tragické smrti opustil. Netuší, že jako agent CIA to udělal proto, aby jí zachránil život. Má jediného kamaráda – Eda, úžasně chytrého a velkorysého chlapce, který je po úrazu upoutaný na invalidní vozík a tajně Gaiu miluje. Gaia však miluje Sama, ale ten chodí s Heather, její úhlavní nepřítelkyní, nejoblíbenější dívkou z celé školy. A pak se Ed od Heather dozví, že na škole řádí gang, který znásilňuje spolužačky. Jeho členové to berou jako sport, za každou zneužitou a poníženou dívku si připíšou body jako při tenise. Ed se svěří Gaie, ale ta mu nevěří, protože na něho vlastně nemá čas – zabývá se svou nešťastnou láskou k Samovi a na nic jiného nemá ani pomyšlení. Ale pak se gang pokusí znásilnit její kamarádku Mary – a nakonec i ji, Gaiu. A co je k nevíře, na potrestání násilníků se tentokrát stejnou měrou podílí Ed i Gaia…Gaia je sedmnáctiletá studentka se jménem bohyně a s nadlidskými schopnostmi, o kterých však ví pouze ona sama. Narodila se totiž bez „genu strachu“, takže nejenom že se ničeho nebojí, ale v adrenalinových situacích dokáže projevit tolik síly a zručnosti, že nenajde soupeře. Svoje schopnosti využívá na obranu slabších a nemilosrdně trestá všechny násilníky. A protože žije v centru současného New Yorku, příležitostí k potrestání zla má nepřeberně....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/24_/24059/neohrozena-pomsta-24059.jpg 4.138

Neohrožená (6.)

Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, BB art

Fearless - Playback (2000)

Kniha Neohrožená - Pomsta

deedulka
22.03.2014

Jde to od desíti k pěti...už mě to nebaví tak, jako předchozí díly.

K.M.
15.12.2013

Tato kniha byla v celku dobře napsaná, četla se dobře avšak ze začátku mi přišla v podstatě o ničem a až na konci se děj trochu rozvinul.

Adulina12
21.02.2012

jestli bude v tomhle díle stejně nesnesitlá jako v předchozím (a zatím to tak vypadá), tak s touhle knihoukončim.. :/

americká literatura

Francine Pascal