Není úniku

Není úniku https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/383307/bmid_neni-uniku-8hO-383307.jpg 4 1306 1306

Studentka Darby Thorneová cestuje za svou nemocnou matkou. Kvůli sněhové bouři uvízne na dálnici uprostřed ničeho a je nucena strávit noc na odpočívadle se čtyřmi úplně cizími lidmi. Při hledání mobilního signálu si všimne ruky malé holčičky, která je zamčená v jednom ze zaparkovaných vozů. Bez spojení a bez jakékoli možnosti se odtamtud dostat musí Darby přijít na to, kdo z jejích neznámých společníků je dívčiným únoscem… Není úniku amerického spisovatele Taylora Adamse byl přeložen už do 24 jazyků a je jedním z nejnapínavějších thrillerů, jaké jste kdy měli možnost si přečíst. Šokující zvraty, výborně propracované postavy a nečekané zápletky vám nedovolí se od něj odtrhnout, dokud nezjistíte, jak to dopadne!... celý text

Literatura světová Dobrodružné Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

No Exit , 2017

zuzana2599
17.11.2018 4 z 5

Není úniku je svižný a povedený debut. Je pravdou, že jsem se při čtení vůbec nenudila, příběh měl spád, pár zvratů v ději, ale na plný počet hvězdiček mi tam něco chybělo... Není to thriller, o kterém toužím vyprávět svému okolí, nezasáhl mě tak, jak to mám ráda. Možná je až moc drsný a stěží uvěřitelný. Ale přečtení nelituji !!

misa8153
16.11.2018 4 z 5

Kniha má rozhodně spád, čte se jedním dechem - musela jsem číst, dokud nebyl konec. Na můj vkus místy drsnější a místy lehce přitažené za vlasy, ale je to ten typ knihy, u které se to dá prominout.

Illaa
15.11.2018 3 z 5

Nebylo to špatné, ale ani nijak zvlášť excelentní. Celkově dávám přednost méně akčním thrillerům. Závěr byl překvapivý, hodnocení mi o jednu hvězdičku zvedl.

sgjoli
13.11.2018 3 z 5

Já jsem z té knihy trochu zmatená. Čekala jsem mrazivý thriller, ale nějak jsem to jako mrazivý thriller nedokázala vnímat. A přitom ta kniha má rozhodně spád, je děsně čtivá a o zvraty tu není nouze. Spíše jsem to asi vnímala jako dobrodružný, psychologický román s prvky thrilleru. Nějak to ve mně víc nevyvolalo. Četlo se to dobře, ale... působilo to tak jako průměrně. Chvílemi se mi to zdálo skoro překombinované. Škoda, no. Lepší tři hvězdy, tři a půl. Na víc to nevidím. Čekala jsem trochu víc.

TessaJean
13.11.2018 4 z 5

Musím uznat, že příběh je napínavý už od samého začátku, což zažiji u málokteré knihy. O to víc napětí bylo v průběhu dalších 200 stran, kdy jsem se od knihy nemohla odtrhnout a stále chtěla vědět co bude dál. Kdyby byl dle knihy natočen film, vůbec bych se nezlobila. :) Autor u mě získává místo u oblíbených :)

Terez25
13.11.2018 4 z 5

"Není úniku" nemá šanci začít nudit ani na jedinou vteřinu. Statečná hlavní hrdinka a překvapivě krutí záporáci. Je to jízda a baví.

Maddison3
12.11.2018 5 z 5

Od začátku do konce naprostá bomba...přečetla jsem na jeden zátah, o to děsivější že zrovna v noci...výborný psychothriller, který se vážně nedá odložit...taková ta kniha, kde jste na poslední stránce a chcete víc a víc a víc.

Martinka99
12.11.2018 5 z 5

Pecka! Ještě, že jsem začala číst o víkendu, ta knížka nejde pustit z ruky. Doporučuji!

nada3314
10.11.2018 5 z 5

Přečteno na jeden zátah. Super čtení.

putpuda
10.11.2018 4 z 5

Napínavé, četla se dobře... Thriller tak trošku pro teenagery :D

happy-smile
10.11.2018 4 z 5

Tak tato kniha se mi četla sama. Úplně jsem si dokázala představit, jak by se podle tohoto natočil pěkně napínavý thriller. A víte co? Ono to ve mně ten film evokovalo celou dobu, prostě jsem to viděla před sebou zfilmované. A ano, sem tam to bylo přitažené za vlasy, ale to tak nějak k takovému "filmu" patří, takže za mě příjemná jednohubka.

elenk
09.11.2018 2 z 5

Čekala jsem víc...nějak mě to nevtahlo.samozrejme téma super ale něco tomu chybělo...nebo spis naopak něco bylo navic...takové neustále machani se ve sněhu odnikud nikam...možná to proste autor mohl více natahovat s odhalením pachatele.ale rozhodne není od věci přečíst...

denisa0038
07.11.2018 5 z 5

Luxusni,od zacatku do konce velmi napinave a az neskutecny zaver,skveleee

Toňula
06.11.2018 4 z 5

Docela příjemné překvapení, napětí od začátku až do konce, příběh zajímavě gradoval, místy až moc, hraničilo to s neuvěřitelností, ale neubralo na čtenářském zážitku. Super!

lenka666
06.11.2018 5 z 5

Super čtení

romana0733
04.11.2018

Tak to byla jízda, od samého začátku napínavá, nešlo se od ní odrthnout. Bylo tam hodně zvratů a konec velmi překvapivý.

Sabina2012
03.11.2018 5 z 5

Za me uzasna knizka,uzasny autor. Prave jsem docetla a uz ted je mi po pribehu smutno! Napinave,necekane,chytre. Doporucuji precist.

Calibra
03.11.2018 4 z 5

To bylo tak.... tak americké... Napínavé to bylo zhruba po první třetině. Četlo se to dobře a za konec jsem ráda, že byl takový jaký byl.

kristyna9374
03.11.2018 5 z 5

Tohle bylo tak super! Napětí od první až do poslední stránky. Takové zvraty jsem vůbec nečekala. Nic víc snad nemusím dodávat, rozhodně přečíst, kdo ještě váhá!

tezka_vazka
02.11.2018 3 z 5

Upřímně jsem čekala víc, nejspíše kvůli pochvalným komentářům, kterých je tady spousta. Kniha sice byla napínavá, ale podle mě až od své druhé poloviny. Znovu bych si ji nepřečetla.

únosy dětí právníci thrillery pro ženy sněhová bouře

Taylor Adams
americká