Není úniku

Není úniku
https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/383307/bmid_neni-uniku-8hO-383307.jpg 4 1309 1309

Studentka Darby Thorneová cestuje za svou nemocnou matkou. Kvůli sněhové bouři uvízne na dálnici uprostřed ničeho a je nucena strávit noc na odpočívadle se čtyřmi úplně cizími lidmi. Při hledání mobilního signálu si všimne ruky malé holčičky, která je zamčená v jednom ze zaparkovaných vozů. Bez spojení a bez jakékoli možnosti se odtamtud dostat musí Darby přijít na to, kdo z jejích neznámých společníků je dívčiným únoscem… Není úniku amerického spisovatele Taylora Adamse byl přeložen už do 24 jazyků a je jedním z nejnapínavějších thrillerů, jaké jste kdy měli možnost si přečíst. Šokující zvraty, výborně propracované postavy a nečekané zápletky vám nedovolí se od něj odtrhnout, dokud nezjistíte, jak to dopadne!... celý text

Literatura světová Dobrodružné Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

No Exit , 2017

Orechanda
28.10.2019 5 z 5

Po prvních kapitolách jsem chtěla knihu odložit, hrozně se to táhlo, děj nic moc. Pak se to rozjelo a já nebyla schopná knihu odložit. Nečekané zvraty, komplikace, překvapení. Palec nahoru.

terka95
21.10.2019 4 z 5

Fajn počtení, kdyby byl děj vyprávěn v 1.osobě, bylo by to ještě o něco napínavější. Po marketingové masáží jsem čekala asi ještě o trochu víc, ale pěkné 4* si kniha zaslouží.

Jaruna644
16.10.2019 odpad!

Kniha jiného ražení,opět spokojenost.
Jaruna644

jaroiva
16.10.2019 5 z 5

Konečně knížka s označením thriller, která byla opravdu napínavá. Neříkám, že úplně skvělá, místy už mi připadala Darby pomalu s více superschopnostmi než agent 007, ale vážně se to nedalo odložit. Takže splnila minimálně to, co hlásá :)

ivana02
05.10.2019 3 z 5

Uzavřená skupina lidí - kdo z nich je padouch? Nebo je jich snad víc? Napínavá knížka, místy bylo až nechutné násilí (to nemusím). Hlavní postava tak trochu supermanka, která vše zvládá. Dovedu si docela dobře představit film podle knihy.

Storm5007
04.10.2019 4 z 5

Od knihy jsem moc neočekávala, nemám moc ráda knihy, kde je málo postav. Pokud to autor nezvládne, příběh se přestane posouvat ke zdárnému konci. Asi pro to, že jsem nic moc neočekávala, tak se mi kniha moc líbila. Nepřišla mi nikde nudná, měla spád možná i pro to, že není tak obsáhlá a to je dobře. Příběh byl dost předvídatelný, ale to mi nevadilo. Knihu doporučuji, mě se moc líbila. :oD

Nicolettine
27.09.2019 5 z 5

Kniha se mi moc líbila,napínavá od začátku do konce.

IHT
22.09.2019 5 z 5

Vynikajici pribeh, fakt me dostal. Konecne zase po case pribeh, ktery je pravdepodobny (bohuzel) a uveritelny. Darby je mazana liska a Ashley je proste Ashley ;)
Nejvice me dostala scena s prijezdem policie - naprosto genialni! U podobnych pripadu clovek obvykle slysi, ze tohle musi napsat zivot sam, ze tohle se neda vymyslet - nu, snad to je opravdu vymyslene ;)

Pan_Švec
15.09.2019 5 z 5

Kniha mě totálně dostala. Není to úplně typ literatury, který bych vyhledával, ale četl jsem na doporučení a nyní zas já všude doporučuji. Extrémně napínavé vyprávění plné nečekaných zvratů. V tom je absolutní síla knihy Není úniku.

Veronika2692
09.09.2019 3 z 5

Zajimavy námět, zase něco trochu jiného. Ale úplně mě nenadchla, bylo to trochu zdlouhavé ze začátku, nemohla jsem se zacist, pak uz to nabralo spád, ale ani tak nemůžu hodnotit všemi hvězdami.

Renatecka
08.09.2019 3 z 5

Za přečtení stojí, ale podruhé již ne. Superhrdinka v akci .. prostě klasický thriller.

Tereza0107
02.09.2019 3 z 5

Musím říct, že jsem čekala trochu větší pecku. Knížka nabitá napínavými zvraty a situacemi, kdy vás pouhé jedno rozhodnutí dělí mezi životem a smrtí, ale já jakoby se ne a ne vžít do Darbyiny svízelné situace. Nevím, jestli to bylo autorovým stylem vyprávění nebo tím, že hrdinné chování Darby se mi občas zdálo až sebevražedné a dosti nepravděpodobné pro jednání obyčejné (ač statečné) mladé dívky. Na druhou stranu se příběh četl svižně, žádná zbytečná omáčka a již od začátku hezky rovnou k věci. Ale bohužel jsem se knížkou pročítala jakoby nezúčastněně, a žádné mrazení nebo čtení se zatajeným dechem se u mě nekonalo. Po další knížce od autora již zřejmě nesáhnu.

ErikaJ
30.08.2019 4 z 5

No pane jo!!! Byl to docela fičák ... Akce střídala akci, a i když to bylo sem tam přitažené za vlasy, napjatá jsem byla od začátku do konce. Tento žánr nečtu až tak často, ale za mě je tato knížka docela povedená.

lištička123
27.08.2019 2 z 5

Musím bohužel napsat, že tato knížka mě vůbec nebavila.Dávala jsem jí šanci do poloviny, ale nic. Pak jsem ji prelistovala, abych se dobrala konce, ale za mě opravdu slabé.

davas
25.08.2019 5 z 5

Stylově mi kniha sedla...na malém prostoru s malým počtem lidí se udál velmi akční příběh ,který mne zcela pohltil ...za 5*

Lejdus
19.08.2019 4 z 5

Pribeh zajimavy. Taky bych si to dokazala predstavit jako film. Nektere casti mi prisly az prilis, neco mirne nedotazeno, ale celkovy dojem z knihy je pozitivni.

Ještě dodám, že kniha v podstatě popisuje příběh v rozsahu pouhých max. 12ti hodin :)

gordon13
16.08.2019 5 z 5

Není úniku si dovedu úplně jasně představit jako akční film, musím přiznat, že se mi kniha líbila mnohem více než druhý autorův počin, dokonce si myslím, že je daleko realističtější a člověk v ohrožení života skutečně dokáže věci až neuvěřitelné...líbilo se mi téma, líbilo se mi zpracování, akorát si myslím, že ten úplný koneček tam být neměl, mělo to zůstat tak jak to na konci vypadalo, mělo by to větší emociální dopad...

dencazrnu
13.08.2019 4 z 5

Musím říci, že celkem povedené dílo. Začátek byl tedy neskutečně naslapany, ale cca od poloviny knihy se mi to zacalo zdát až trošku moc. Ale ve finále bych to hodnotila jako fajnovy thriller a jsem zvědavá na knihu Na dostřel :)

Zuzvil
07.08.2019 3 z 5

Ajaj, tak tohle mě teda vůbec nedostalo, těžký průměr a to jsem měla docela velká očekávání a stále věřila v průběhu četby, že se ještě wow efekt objeví. Námět jako takový je velmi zajímavý, pár lidí, jedna mrazivá noc a unesená malá holčička...ale to je tak vše, někdy jsem se dokonce přistihla, že se usmívám, protože některé situace byly tak nereálné a hlavní postava by musela být Terminátor, aby vše zvládla. Ano, v knize jsou velké zvraty, ty jsou zajímavé, ale jinak je to hodně nereálné a tudíž mě to tolik neoslovilo.

Ivka14
07.08.2019 3 z 5

Že začátku to bylo Wow, ale časem to začalo opadat. Přišlo mi, že spisovatel přepálil start a u konce byli nepravděpodobné skutečnosti. Což je veliká škoda, protože z toho mohlo být něco lepšího. Takže to hodnotím jako lepší průměr.

únosy dětí právníci thrillery pro ženy sněhová bouře

Taylor Adams
americká