Nemravná lady

Nemravná lady https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/20020/bmid_nemravna-lady-BRq-20020.jpg 4 82 14

Wynette, Texas série

Román pro ženy z luxusního prostředí amerických společenských špiček. Anglická šlechtična, jinak spořádaná učitelka, odjíždí na výlet do Ameriky s předsevzetím, že zažije co nejvíce milostných dobrodružství a znechutila tak nápadníka, s nímž by měla uzavřít sňatek z donucení. Hned po příjezdu se seznámí s hezkým a zábavným texaským golfistou, který jí v tíživé situaci nabídne azyl. Na hrdinku mocně zapůsobí, ale jen do té doby, než zjistí, že je někým zcela jiným, než za koho se vydával. Oba se pak po řadě nedorozumění musejí hodně snažit, aby nenechali zmizet své životní štěstí.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Lady Be Good , 1999

Lofda
23.02.2021 3 z 5

S. E. Phillips mám ráda a i tentokrát jsem si čtení užívala. S hodnocením to ale vidím tak půl na půl, zápletka byla celá nějak moc pohádková a překombinovaná, příběh postupně spíš ztrácel.. Bavila jsem se, ale rozhodně má autorka lepší příběhy.

jinbr
14.09.2019 5 z 5

Nejvíc jsem se zasmála, když Kenny vyndaval obsah tašky večerního "divokého nákupu" Emmy. jinak oddechovka, hezky se četla. Pro mě největší poselství v tom, že práce nemá být důležitější než rodina. Za 4 hvězdičky

AnetV
24.12.2017 4 z 5

Moc pěkný romantický příběh od mé oblíbené autorky.

LilianaFalcon
21.09.2017 4 z 5

Na autorčiny poměry je to jedna z těch slabších knížek. Kdybych neměla tak velká očekávání, asi by to bylo na pět hvězdiček.
Nějak jsem se s postavami tentokrát prostě nesžila. A jejich jednání jsem nevěřila.

evelýny
10.10.2016 3 z 5

Romantický příběh napsaný s velkou nadsázkou, která místy přechází až do parodie. Přesto mě bavil tak, že jsem se rozmýšlela pro nejvyšší hodnocení. Ale to kvalitním příběhům nemohu udělat. Opět se v knize naleznou vtipné dialogy i poetické úvahy a vyznání. Epilog mě však tentokrát již nudil.
Zajímavost: Knihu jsem si v knihovně půjčila omylem opakovaně. Její začátek mi byl nějak povědomý a PŘEKVAPENÍ! Já jsem ji již přečetla. Při druhém čtení jsem byla překvapená, že si absolutně NIC z děje nepamatuji. Zřejmě jde o edici pana Alzheimera
P.S. Jestli ovšem dojde u mě i ke třetímu čtení, měla bych se nad sebou zamyslet, možná navštívit psychiatrii...

Samira
04.10.2016 4 z 5

Knihy autorky jsou mi velmi blízké a vždy udělají radost. Tato ztřeštěná, ale jako vždy kouzelná kniha je v porovnání s ostatními trošku slabší a závěru opravdu sladká. Ale stejně jsem si užila každou milou oddechovou stranu :).
Moc se těším na její další počiny.

helenkan
07.06.2016 5 z 5

Pěkná, romantická i zábavná oddychovka.

janesy
25.05.2016 4 z 5

I mne tahle kniha pobavila, děj měl spád a byl čtivě napsán.

EvaSupovic
14.03.2016 5 z 5

Opět nemůžu dát méně než 5 hvězdiček......skvěle jsem se bavila u čtení a prostě super :-D

fidáš
18.03.2014 5 z 5

Vtipná, má spád. Tahle autorka mě opravdu ještě nezklamala.

jaja10
23.04.2013 4 z 5

Veselý román o vztahu ředitleky anglické školy Emmy, která se vydala do Ameriky, aby odradila muže, jenž si je chce za každou cenu vzít. Do cesty se ji však připlete hráč golfu Kenny a o romantiku a veselé situace není nouze. :-)

kika 13
25.11.2012 3 z 5

Červená knihovna,ale i tak to je pěkná knížka.

Pokušení
15.11.2012 5 z 5

Jak je u této autorky známo, propojuje romantiku s humorem, a Nemravná lady toho není výjimkou. Fajn čtení.

Juliette
21.09.2012 3 z 5

Tak tohle vůbec není špatná oddechovka. Hezký romantický příběh plný humorných scén.

2005  87%Chci jen dítě
2008  83%Rozený svůdce