Neslušná sázka

Neslušná sázka https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/214441/mid_neslusna-sazka-214441.jpg 4 125 125

Lord Harry Traemore chce život prožít hýřením a radovánkami. Když je však princem regentem označen za jednoho z „nemožných starých mládenců" a zatažen do nemravné sázky, bude muset napnout všechny síly, aby si svobodu uchránil. Pravidla jsou skandálně jednoduchá...

simca144
14.03.2014 5 z 5

Moc pěkné nenáročné čtení ;)..doporučuju ;)

petrzel
07.02.2014 5 z 5

Krásná oddychovka a bavila

Tiama
05.10.2013 3 z 5

Taková jednoduchá oddychovka, rozhodně teda nenáročná..

DendaRA
02.10.2013 5 z 5

Kniha se velmi dobře četla. Možná jsem očekávala trochu víc romantiky, ale to jen asi proto, že čtu více erotičtější knihy (Nicole Jordan,..).
Jinak jsem měla z knížky radost a bylo mi líto, že jsem ji tak rychle přečetla. Rozhodně ji přidám na seznam knih, které si toužím přečíst alespoň ještě jednou. V knížce bylo vše - romantika, vtip, láska... byla to oddechová četba :-)
Určitě ji doporučuji :-)

Karolkoh
14.09.2013 5 z 5

Naprosto dokonalá kniha, kdy jsem umírala smíchy, anebo červenala jak se tam ztrapňovala :D Tuhle knihu jsem hodně prožívala a uplně se vžila do děje! :) Rozhodně bych si ji přečetla znovu :)

Saskie
07.09.2013 5 z 5

Kniha byla vtipná, moc se mi líbila.

machrus
20.07.2013 4 z 5

Nejdříve jsem knihu proletěla jen tak o čem to asi bude a nechala ji asi půl roku ležet,protože to vypadalo,že jsem zas koupila nějakou kravinu,ale letos jsem si ji vzala na dovolenou a teda musím říct,že to byla oddychovka.A i jsem se zasmála.

VladkaBU
15.07.2013 5 z 5

Zprvu jsem přemýšlela, jestli se mi do toho chce, ale pak mě zajímalo, jak to celé bude probíhat, a jak to dopadne. Jinak já jsem si hezky početla.

lenča30
24.06.2013 5 z 5

Přesně to,co čekám od romantiky.. Krásná oddechovka..

padajicidvere
21.06.2013 1 z 5

Tedy takto jsem si tento "román" nepředstavovala. Kniha mě zaujala jak námětem, tak obálkou..oboje velice pěkně pojato. Ovšem je rozdíl mezi námětem a jeho zpracováním. Po pár stránkách jsem měla pocit, že hlavní hrdinka, Molly, je stará maximálně 16let. Harry tak moc..nezklamal. Dialogy nebyly nudné ni zajímavé, byly nijaké. Poprvé jsem si připadala jako vědma Sibyla..tak duchaprázdný a předvídatelný děj si člověk nedokáže představit. Náhlé vstupy nečekaných postav, jejich veřejné upřímné, a srdceryvné projevy před celou anglickou smetánkou, nečekaná odhalení..tedy, štěstí že to bylo na konci, jinak bych knihu musela hned vyhodit, oknem. Ještě že tato kniha aspoň dobře vypadá..jinak bych ji musela doopravdy vyhodit.

sisulisa
25.05.2013 5 z 5

Kniha sa mi veľmi páčila. Vtipne podaná, dobre som sa bavila, výborná oddychovka, určite nesklame.

jaja10
23.05.2013 4 z 5

Kniha se mi líbila, idkyž mi tam něco chybělo....ale byl to hezký, vtipný, zamilovaný příběh o tom, jak se úhlavní nepřátele pomalu do sebe zamilovávají.
Souhlasím s m_myska - ten konec byl trochu zbytečně vyhrocený........

modranka
02.04.2013 3 z 5

Hneď úvodná scéna, (báseň mladšej sestry, ktorá prezradila všetko), ma naštartovala do dobrej nálady. Ale ako stránky pribúdali, začala som sa nudiť. Pripadalo mi to ako plnenie úloh na získanie skautského odznaku. Nebyť erotických scén, povedala by som, že námet je vhodný pre adolescentov.

malazluta
14.03.2013 4 z 5

Knížka byla vtipná, taková nevinná oddechovka. Líbily se mi charaktery hlavních postav a jejich vzájemný vztah. Závěr knihy mi sice přišel poněkud zbytečně uhozený, ale i tak jsem se bavila.

m_myska
25.02.2013 5 z 5

Kniha byla čtivá, vtipná i dobrodružná s erotickým nádechem. Závěr knihy byl podle mě trošku zbytečně vyhrocený, ale i tak si kniha zaslouží plný počet hvězdiček.

zoja
18.02.2013 5 z 5

Vtipné už od první stránky. Moc se mi líbil vztah, který mezi sebou měli Molly a Harry. Rozhodně se těším na další díly!

Hřibče
09.02.2013 5 z 5

Velmi příjemné oddechové čtení, romantika až na půdu, vtipné dialogy, trocha erotiky a smyslnosti, zajímavý příběh... jednoduše velká spokojenost! :) Doporučuji všem ženám, které si chtějí u čtení nejen trošku zasnít, ale také se i pobavit. :)

Kieran Kramer
americká