Německý ovčák

Německý ovčák https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/352790/bmid_nemecky-ovcak-7Zz-352790.jpg 4 6 4

Kniha s rozsáhlou fotodokumentací vás blíže seznámi s nejoblíbenějším pracovním psem, německým ovčákem, který dokáže být oddaným pomocníkem, ale i přítelem celé rodiny. Jak si pořídit štěně německého ovčáka, jak je vychovat, pečovat o ně, dát mu výcvik; o historii plemene a chovatelských zásadách - to vše a ještě více se dozvíte v této knize.... celý text

Hobby Příroda, zvířata
Vydáno: , Rebo

Duitse Herder , 1998

Zuzka_Zuu
06.04.2023 5 z 5

Krásná kniha, plná obrázku a dobře čtených pouček. Je poutavě napsaná, takže mi v hlavě i po dočtení zůstalo dost informací. Rozhodně doporučuji přečíst jako jednu z nemála dalších, před pořízením německého ovčáka :)

fifinka247
12.08.2022 4 z 5

Kniha se cetla vcelku dobre a rychle, ale znam knihy, ktere bych zajemcum o toto uzasne plemeno doporucila vice.

JancaMia
17.10.2018 3 z 5

Pro začínající chovatele supr.

Mr.Fox
18.11.2017 4 z 5

02/10 - Druhá z deseti knih o NO, kterou čtu před jeho pořízením. Velice obsáhlá, plná užitečných informací. Rozhodně se k ní v budoucnu vrátím. Toto je přesně publikace, která je lehce pochopitelná, zvládne se přečíst za pár hodin a v člověku něco zanechá. Zájemcům o pořízení NO určitě doporučím.