Britská kočka

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Příručka je nepostradatelným návodem a zdrojem informací pro každého stávajícího i budoucího majitele britské kočky. Získáte rady ohledně koupě kotěte (u kterého chovatele? kocoura či kočku?), jeho uvedení do nového domova, výchovy a výuky hygienickým návykům, výběru vhodného příslušenství (pelíšek, hračky, toaleta, vodítko...). Dozvíte se vše o rutinní i speciální péči: plnohodnotná strava a krmení, péče o vzhled (koupání, česání, stříhání drápků), zdravotní péče (příznaky onemocnění, typické problémy). Obsáhlé kapitoly se zaměřují na výklad barvové genetiky a přesný popis různých barevných verzí, v nichž se britská kočka chová (jednobarevné a želvovinové kočky, tabby a stříbřité tabby, particolours a colourpoints, kouřové a závojové kočky) - včetně seznamu barev. Nechybí přesný popis plemenného standardu, slovníček souvisejících odborných pojmů a seznam důležitých kontaktních adres na chovatelské organizace a kluby. Kniha je bohatě ilustrována množstvím poutavých barevných fotografií....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/20_/20531/britska-kocka-N6o-20531.jpg 4.85
Orig. název:

Brits korthaar

Žánr:
Literatura naučná, Příroda, zvířata
Vydáno:, Rebo
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Britská kočka

Přidat komentář
stanza
11.05.2018

Protože jsme se nedávno stali majiteli britského kocourka, pořídili jsme si i tuto pěknou knihu která je určitě pomocníkem nejen pro začínající chovatele.)))))
Ps: i náš kocourek se kočce na obálce náramně podobá...

kattyV
27.02.2013

Tato kniha nemůže v mé knihovně chybět. Všímáte si, jak je kočka na obálce podobná té naší? I když naše Kája je ještě lépe živená :))))

Štítky

kočky

Autor a jeho další knihy

Esther Verhoef Verhallen

Esther Verhoef Verhallen
nizozemská, 1968

všechny knihy autora

Kniha Britská kočka je:

v Přečtených9x
v Doporučených1x
v Knihotéce13x
v Chci si koupit3x
v dalších seznamech1x