Němčina pro pokročilé samouky

Němčina pro pokročilé samouky https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/176154/nemcina-pro-pokrocile-samouky-176154.jpg 5 4 3

Němčina pro pokročilé samouky je nástavbovou učebnicí, předpokládá tedy základní znalosti mluvnice a slovní zásoby. Je určena jak pro ty, kteří se německy učili podle učebnice Němčina pro samouky, tak pro ty, kteří základy mluvnice a slovní zásoby získali podle jiných učebnic. Němčina pro pokročilé samouky má 20 lekcí, každá lekce je rozdělena na část A a B. Část A sleduje rozšíření slovní zásoby a obratů hovorového jazyka, část B nacvičuje dovednost pracovat s německým textem. Poslední, 20. lekce, je věnována nácviku soukromé a obchodní korespondence. K učebnici patří brožura obsahující klíč ke cvičením a oboustranný slovníček.... celý text

Kabuky
11.06.2022 5 z 5

Perfektní učebnice

Mirek854
22.01.2022 5 z 5

Učebnice velmi dobrá, předpokládá zvládnutí předchozího dílu "Němčina pro samouky". Jsem s ní spokojen

konicekbily
16.03.2018 5 z 5

Učebnice obsahuje dobrou slovní zásobu a přehlednou gramatiku pro dorozumění se v německém prostředí. Předpokládá již určitou znalost jazyka - není vhodná pro úplné začátečníky.

Kniha Němčina pro pokročilé samouky je v