Nekonečná vnútorná sila

Nekonečná vnútorná sila https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/272847/bmid_nekonecna-vnutorna-sila-J43-272847.jpg 3 7 3

Ak ste niekedy snívali o lepšom živote, kniha Nekonečná vnútorná sila vám ukáže, ako dosiahnuť úžasný život, po ktorom toľko túžite a ktorý si zaslúžite. Anthony Robbins pomocou tejto knihy, nahrávok a seminárov dokázal už miliónom ľudí, že správnym využitím sily svojej mysle môžete dosiahnuť, urobiť, vytvoriť či mať všetko, po čom vo svojom živote túžite. Kniha Nekonečná vnútorná sila je revolučným nástrojom využitia schopností mysle. Krok za krokom sa naučíte, ako podávať vrcholové výkony pri budovani svojej emocionálnej a finančnej nezávislosti, ako získať vnútornú silu a sebavedomie a ako úspešne spolupracovať s inými ľuďmi.... celý text

flegmos
15.06.2021 1 z 5

absolutna strata casu. spustu bla bla bla - napisana kvoli peniazom a budovaniu vlastnej znacky - neodporucam

PietroGrencik
28.03.2021 3 z 5

Nie všetko som pochopil, možno je tam aj veľa "vaty", ale sú tam aj dobré pasáže.

Shindo
06.12.2017 1 z 5

Zasa jedna z kníh propagujúcich "americký sen" a "nekonečný potenciál mysle" - medzi vydaním originálu a slovenského prekladu ubehlo vyše 20 rokov a kým na západe sa už možno na knihu pomaly zabúda, tu z nej hltači sebapoznania vlhnú ako dvanástka na koncerte Džastyna Bývra. Aj tak sa z nej niečo dá naučiť, ak teda zoberieme do úvahy to, že nie všetky informácie v nej uvedené asi budú aktuálne - zarazili ma hlavne autorove tipy k stravovaniu. A ako už pri takýchto knihách býva v Amerike zvykom, aj na tejto si autor postavil biznis, ktorý mu zjavne slušne vynáša.

kariéra úspěch motivační knihy

Anthony Robbins
americká, 1960
1997  80%Probuďte svou spící sílu
2016  80%Nekonečná síla
1997  75%Přátelské rady
1999  60%Obří kroky
2012  63%Nekonečná vnútorná sila

Kniha Nekonečná vnútorná sila je v