Nejznámější pohádky - učíme se anglicky

Nejznámější pohádky - učíme se anglicky https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/166596/nejznamejsi-pohadky-ucime-se-anglicky-166596.jpg 4 7 2

Netradičně pojatá "učebnice" angličtiny pro začátečníky. Její autorka je učitelkou angličtiny s letitými zkušenostmi s prací s dětmi. Kniha je pojatá jako stručné převyprávění nejznámějších a nejoblíbenějších pohádek ve dvou jazykových verzích (na jedné straně český text, na druhé anglický), takže se s její pomocí mohou děti naučit vyprávět tyto příběhy anglicky.... celý text

Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , Jan Vašut (Vašut)

Klasyka Baśni - Uczymy sie angielskiego , 2005

medvídě
16.06.2017 3 z 5

8 zjednodušených pohádek podaných základní angličtinou, která ale není pro úplné začátečníky. Já jsem tuto knihu brala jako rychlé zopakování angličtiny před těžšími knihami, na které se chystám.

regi1
10.03.2014 3 z 5

Kniha má přenádherné obrázky,krásné pohádky,chybí mi ale uvedení výslovnosti ihned u přeloženého textu,je si třeba slovíčka dohledat po straně a to pouze některá.Proto podle mne není kniha vhodná pro úplné začátečníky,jak je uvedeno v úvodu knihy.Mám podobných knih doma více a mám právě osvědčeno,když je výslovnost nadepsaná třeba hned nad anglickou větou a nic se nemusí nikde hledat.Pokud takovou knihu hledáte,pak doporučuji česko-anglické pohádky.

pohádky angličtina

2005  71%Nejznámější pohádky - učíme se anglicky