Paříž Katakomby

Paříž Katakomby https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/355453/mid_pariz-katakomby-UBR-355453.png 4 177 64

Pod rušnými ulicemi a kavárnami Paříže, kde se přátelé bezstarostně scházejí na kávu, se skrývá labyrint tunelů, pohřebiště několika milionů mrtvých. Když se hrdinům dostane do rukou videokamera s děsivými záběry zoufalé ženy bloudící tmavými a vlhkými chodbami, skupina kamarádů se vydává do katakomb odhalit tajemství nahrávky. Nakolik v něm obstojí a budou se vůbec moci vrátit zpět?... celý text

piquillio
03.10.2017

Slabé, nenapínavé a nudné. Nejlepší byla první třetina knihy, než se začnou dít ty děsivé věcičky. Škoda. Zapomenuto už během dočítání.

TheRaven
01.10.2017 2 z 5

Už po prvním díle Nejděsivějších míst světa je jasné, že od Batese nelze čekat zázraky, ale spíš zábavné řemeslo. Přesto Katakomby trochu zklamaly, protože (teď je to svým způsobem spoiler, ale vzhledem k pointě je to docela jedno), se vyvrcholení obou knih podobá tak moc, až to pěkné není. Trochu to působí, že Bates zkrátka nedokázal vymyslet skutečně jiný příběh, tak vzal ten z Lesa sebevrahů a v trochu upravené podobně ho zasadil do kulis pařížských katakomb. Na druhou stranu, očekávání nebyla vysoká a pár světlých stránek kniha má - čtivost, což je u braku podobného typu zásadní; humor; pár naturalistických scén.

Nazli
01.10.2017 4 z 5

Oproti předchozí knize, která se chvílemi až nehorázně vlekla, skvělý obrat. Ačkoli jsem chvílemi předvídala, jak se příběh bude vyvíjet, neskutečně mě to bavilo. Dokonce jsem odložila ostatní rozečtené knihy. Těším se na další knihy od autora.

Nikola99
26.09.2017 odpad!

Kniha mi přišla moc dlouhá, vlekla se. Úplně na stejné bázi jako první díl.. Nenadchne, nepřekvapí, hororové prvky... Kdyby nebylo napsáno, že se má jednat o horor ani bych si jich nevšimla. Autor se snaží všude natlačit vulgarismy a erotické scénky, které mě po pár stránkách přestávaly bavit.

boj o přežití Paříž podzemí strach horory

Jeremy Bates
kanadská, 1978