Největší tajemství

Největší tajemství https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/469003/bmid_nejvetsi-tajemstvi-g9k-469003.jpg 4 14 14

Oblíbená autorka bestsellerů Rhonda Byrne odstartovala v roce 2006 celosvětový fenomén hledání pravdy vydáním své knihy Tajemství. Toto dílo změnilo život mnoha lidem, pomohlo jim pochopit nevyužité síly, které mají. Poslání Rhondy však zdaleka neskončilo, protože něco uvnitř ji nutilo hledat další úroveň moudrosti. Strávila čtrnáct let studiem, až konečně odhalila univerzální pravdu, již nám předkládá na stránkách své nejnovější knihy. Největší tajemství je výrazný pokrok v hledání smyslu života, který čtenáře zavede za hranice hmotného světa do duchovní říše, kde nic není nemožné. Učení na těchto stránkách nabízí srozumitelné postupy a hluboká odhalení, jež zaženou obavy, nejistotu, úzkost a bolest. Největší tajemství, vyřčené objevnými slovy duchovních učitelů z celého světa, je hlubokým mistrovským dílem nabízejícím čtenářům přímou cestu k ukončení utrpení a vedoucí k radostnému životu. stejně jako kdykoli předtím. Pomocí této knihy učiníte největší odhalení, jaké člověk kdy může udělat – najdete cestu z problémů, z negativního pohledu na svět a uvědomíte si, co všechno nechcete dělat… najdete cestu k trvalému štěstí a radosti. Rhonda Byrne je autorkou dokumentárního filmu Tajemství (The Secret) z roku 2006, který změnil životy milionů lidí a podnítil celosvětové hnutí hledání pravdy. Ve stejném roce vyšla i kniha The Secret, která byla přeložena do více než padesáti jazyků a po řadu let neopouští přední místo na seznamech bestsellerů. V češtině vyšlo Tajemství poprvé v roce 2008.... celý text

Literatura světová New Age Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , HarperCollins Polska
Originální název:

The Greatest Secret , 2020


více info...

Přidat komentář

Lufiik
05.09.2022 5 z 5

Nemám slov! Tuto knihu by měli dávat jako povinnou naučnou četbu. Knihu nedám z ruky a už né ani z knihovny. Doporučuji všemi deseti a všem.

DYRKA98
01.07.2021 5 z 5

Úžasná kniha!!! Autorka je vrchol žánru!!!


Lokalni_vysilac
21.05.2021

Pro mě zatím asi nejlepší kniha Rhondy Byrne. Zručně a jednoduše udělaná učebnice osvícení. ALE - česká verze je tentokrát trestuhodně dementní. Nejen docela dost hrubkami, které naštěstí nemění význam. Překladatelka sice vládne hezkou češtinou, ale absolutně nevládne schopností pochopit co překládá. Takže v textu se několikrát opakují perly takovéhoto typu:
„Čím víc se snažíte negativních pocitů zbavit, tím tvrdošíjněji ve vás přetrvávají. Jedinou cestou je negativních pocitů se úplně zbavit.“ Čili standardní esoterní blábol očividně postrádající jakýkoliv smysl.
Přitom v originálu (který je na internetu běžně dostupný ke stažení) je předlohou ke slovesu ‘zbavit se’ v první a druhé větě použitý úplně jiný výraz, takže ta původní myšlenka je technologicky ostrá jako břitva.
Takže doporučení - všude tam, kde je v textu ‘zbavit se’, zbystřete (v polovině případů je to úplně špatně), pokuste se pochopit, co vám na té formulaci nesedí a zkuste původní myšlenku rekonstruovat třeba i s pomocí originálu. Stojí to za to.

Autorovy další knížky

Rhonda Byrne
australská, 1951
2018  74%Tajemství
2013  82%Kouzlo
2014  86%Hrdina
2014  87%Denní naučení
2018  84%Jak mi Tajemství změnilo život