Nejúžasnější den

Dokonalé manželství je dokonalá iluze. Paul Strom má dokonalý život: luxusní práci reklamního manažera, krásnou ženu, dva zdravé syny a velký dům v bohaté čtvrti. A sám je dokonalým manželem – živitelem, poskytovatelem a ochráncem. Proto naplánoval pro svou ženu Miu romantický víkend na chatě u jezera – jen pro ně dva. A slíbil jí, že dnešek bude nejlepší den. Když se však Paul a Mia vydají autem z města na venkov, začne mezi nimi panovat napětí a pochyby. Jak moc doopravdy věří jeden druhému? Jak dokonalé je jejich manželství? A jak dokonalé může vůbec být? Tato kniha vyvolává otázku, jak dobře doopravdy známe naše nejbližší. Přímo srší temnou energií, a její napětí neustále roste, až do samotného šokujícího závěru. Kaira Rouda kráčí ve šlépějích Manželů odvedle se svým napínavým příběhem podvodu a zrady tak ponuré, že dokáže zbořit manželství… nebo život....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/379690/big_nejuzasnejsi-den-vfY-379690.jpg 3.7111
Literatura světová, Thrillery

Vydáno: , Omega

Best Day Ever: A Riveting Psychological Thriller about the Perfect Marriage, 2017

Kniha Nejúžasnější den

ZuzanaZ83

Pro mě velmi zajímavý příběh. Neobvyklé a poutavé je vyprávění ze strany "pachatele", jeho nadřazené postoje a názory. Ne, není sympaťák. Ale knížka se moc dobře čte. Doporučuji jako lehké, rychlé a zajímavé čtení.

verca0794

Tato kniha mě bavila od první stránky. Ze začátku jsem se některým pasážím i smála, pak mi začalo docházet, že to nebude takové, jak se zdá a čekala, co bude. No a nakonec překvapení. Takže super, za mě 5* a doporučuji ;)

Nonča
11.10.2020

Z počátku mě kniha moc nezaujala, ale vydržela jsem.
Od zhruba 100 stránky jsem sebou čtení nemohla odpoutat... :)

Leena
23.09.2020

Stejný styl jako u Oblíbené dcery, jen tady je vypravěčem muž, jinak stejný scénář, vypráví si to po svém, oba narušené osobnosti:-) Velký rozdíl v tom nevidím, styl spisovatelky mi moc nesedí.

Ajina76
01.07.2020

Začátek nic moc. Zdlouhavé popisy. Pořád se pro mě děj nerozjížděl. Ale nakonec jsem knihu dočetla během chvilky. I proto dávám 4 hnězdičky.

ctenarkaEva
24.06.2020

Knihu jsem přečetla, některé kapitoly spíše přeskákala. Bohužel mě nezaujala. První část, která popisovala cestu autem, mi připadala nezáživná. Konec byl trochu lepší, ale i tak za mě opravdu nic moc, bohužel.

tereza94
01.06.2020

Kniha je zajímavá a jiná, ale nebude patřit k mým oblíbeným. Tak do poloviny knihy se v podstatě nic nedělo, jen tam něco blekotal sebestředný blbec. Druhá půlka už byla lepší a jen kvůli závěru, kde děj získal trochu spád a začalo se něco dít, dávám nakonec 3*.

L.Helena
21.05.2020

(+ SPOILER) Kniha strašně zdlouhavá, plná planého tlachání samolibého manžela, sice sem tam pustí nějaký střípek a je spíš jen mezi řádky naznačeno, že není vše tak, jak se navenek jeví, ale téměř 3/4 knihy je to opravdu nesmírná nuda. Pak se teda začne něco dít, ale i to má do thrilleru daleko. Spoiler: Navíc se v závěru ani pořádně nedovíme, jak to s ním dopadlo.
Škoda času!